Iš aktyvios stovyklos mokiniai palydėti į vasarą

jaunimo centro_stovykla_bebaimiu_zaidimasMokslo metams pasibaigus, ne visos mokyklos liko tuščios. Štai Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre nuo birželio 5 d. buvo surengta dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Domėkimės ir veikime kartu“. Visą svaitę mokiniai keliavo, pažino dar neaplankytas Pamario vietas, sportavo, kitaip aktyviai praleido laiką.

Kiekviena stovyklautojų diena buvo kruopščiai suplanuota.

Viena diena buvo skirta praktiniam dizainui: mokiniai modeliavo bei konstravo gamtos ir architektūros formų kūrinius. Kai kuriuos stovyklautojus ši veikla taip sudomino, kad jie prisipažino norintys rinktis projektuotojo ar statybininko profesiją. jaunimo centro_stovykla_karpo

Daug įspūdžių paliko kelionė į Nemuno deltos regioninį parką. Stovyklautojai unikalią Rusnės salos gamtą galėjo apžiūrėti per specialius žiūronus.
Lankantis Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje stovyklautojų svajonės pildėsi interaktyvių pramogų pagalba. Mokiniai dalyvavo virtualiose kelionėse, žaidimuose, galėjo patirti ekstremalių sporto šakų pojūčių, atlaikyti iššūkius išbandymų kambaryje „Bebaimių 12+“.

Priešpaskutinė stovyklos diena surengta Šilutės boulingo klube „Jazz Bowling“, o paskutinioji – vėl centre, kur mokiniai, kaip ir pirmąją dieną, dirbo kūrybinėse dirbtuvėlėse – kūrė meniškus gėlių vazonus.

Stovyklos vadovė, socialinė pedagogė Egidija Žukienė sakė, jog visas stovyklos dienas stengtasi motyvuoti mokinius nesėdėti namie tarp keturių sienų, o veikti.

„Aktyviausias stovyklos dalyvis šeštokas Gabrielius Kolberkis buvo paskatintas prizu – krepšinio kamuoliu. Su juo Gabrielius galės visą vasarą žaisti, burti aplink save žaidėjų ir draugų komandą“, – sakė pašnekovė.