Iš Klaipėdos – su apdovanojimais

zemaitijos taure_lengvoji_berniukai_FullSizeRenderKlaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės“ vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos paskutinio etapo varžybos, kuriose dalyvavo jaunieji lengvaatlečiai iš Klaipėdos, Palangos, Plungės, Gargždų, Veiviržėnų, Telšių, Kaltinėnų, Pagėgių, Šilalės, Raseinių ir Šilutės rajono.

Sėkmingai rungtyniavo Švėkšnos 4-10 klasių mokiniai.

Pagal visų etapų rezultatus, vaikų grupėje taurę už pirmąją vietą iškovojo švėkšniškis šeštokas Darius Jurkaitis, už antrąją vietą – jo klasės draugas Vilius Lorencas. Šuolio į tolį rungtyje III vietą ir taurę pelnė jų bendraklasis Rokas Jablonskis.

Jaunučių grupėje apdovanoti aštuntokai Ovidijus Gaisrys (šuolis į aukštį) ir Ernestas Grevys (šuolis į tolį), užėmę III vietas.

Jaunių grupėje taurės už pirmąsias vietas įteiktos dešimtokui Aleksui Vaitiekui (šuolis į aukštį), ir devintokui Valdui Endruliui (trišuolis). 1000 m bėgimo rungtyje III vietą ir taurę iškovojo Viktoras Šeškauskas. Paskutiniame etape šuolio į aukštį sektoriuje trečias buvo Robertas Žilius, peršokęs 1,70 m.