Iš Klaipėdos – su medaliais

begikai klaipedoje valiusDvi dienas Klaipėdos stadione vyko miesto atviras lengvosios atletikos čempionatas ir jaunių pirmenybės. Jos jau komentuojamos pasaulio sporto žiniasklaidoje, nes čempionato puošmena buvo olimpinio čempiono Virgilijaus Aleknos metimai. Jis diską nusviedė 70,28 m – tai geriausias metų rezultatas Lietuvoje ir vienas geriausių pasaulyje.

Puikiai varžybose pasirodė Šilutės rajono sportininkai – šilutiškiai, švėkšniškiai ir vilkytiškiai.

Trenerio Medardo Urmulevičiaus auklėtinis Švėkšnos moksleivis Egidijus Valius 400 m bėgime tarp vyrų finišavo trečias (52,97 sek.), į priekį praleidęs tik du latvių bėgikus, o tarp jaunių iškovojo sidabro medalį.

Bėgdamas 800 m savo amžiaus grupėje E.Valius tapo nugalėtoju, pasiekęs asmeninį rekordą – 2.05,32 min.

Trišuolį labai gerai šoko švėkšniškis Tomas Viskintas, pasiekęs asmeninį rekordą – 13,80 m – ir iškovojęs tarp vyrų sidabro medalį.

Trenerio Stasio Oželio auklėtinės gerai bėgo 400 m: Karolina Bružinskaitė atbėgo antra (1.03,22 min.), o Aistė Noreikaitė – trečia (1.04,03 min.). 1500 m distancijoje trečia finišavo ir Alvita Burzdžiūtė (5.26,89 min.). E.Ciparis 400 m bėgime finišavo pagerindamas asmeninį rekordą – 55,43 sek.

Trenerio Broniaus Mulskio ugdomi Vilkyčių sportininkai dalyvavo ieties metimo rungtyje. Jaunių grupėje mesdamas 700 g ietį II vietą iškovojo Gabrielius Šiaulinskas (54,12 m). Donatas Klumbys, pasiekęs 47,34 m rezultatą, pasipuošė bronzos medaliu.
Suaugusiųjų grupėje 800 g ietį Martynas Baltrukonis numetė 58,53 m ir buvo antras.