Iš Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionato parvežti 6 medaliai

boksas fBalandžio 5 – 7 dienomis Pasvalyje vyko Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionatas. Kaip ir kiekvienais metais, susirinko daug sportininkų iš Kretingos, Kalvarijos, Pasvalio, Jonavos, Telšių, Kėdainių, Palangos, Tauragės, Biržų, Radviliškio bei Panevėžio rajonų. Čempionate dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos trenerio Vinco Murausko auklėtiniai. Jiems pavyko iškovoti tris aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalius.

Merginų grupėje svorio kategorijoje iki 70 kg čempionės vardą iškovojo Greta Lozoraitytė, kuri finale aiškia persvara įveikė kretingiškę Karoliną Paulauskaitę. Jos komandos draugė Emilija Marcinkutė dalyvavo +80 kg svorio kategorijoje, ji finale nusileido Kamilei Aglinskaitei (Pasvalys) ir Emilijai atiteko sidabro medalis.

Vaikinų ringe svorio kategorijoje 48 kg finale Simas Kiminius susitiko su Arnu Kazakevičium iš Pasvalio. Po kovos susumavus taškus paaiškėjo, kad mūsiškiui skiriama antra vieta – sidabro medalis. Jo broliui Rimui Kiminiui 54 kg svorio kategorijoje atiteko bronza.

Aukso medaliu pasipuošė Markas Užkuraitis, kuris finale 57 kg svorio kategorijoje įveikė Martyną Bučnių iš Tauragės. Auksas atiteko ir Džiugui Liutkui, kuris +80 kg svorio kategorijoje įveikė visus varžovus.  Šilutiškiui Aloyzui Auškeliui medalio iškovoti nepavyko.