Iš Lietuvos seniūnijų finalinių žaidynių – be medalių

seniuniju zaidynes krepsininkesIX-ąjame Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale Šilutės seniūnijai atstovauti turėjo penkios komandos, bet rajono garbę ginti iškeliavo tik keturios: futbolininkai, šachmatininkai, tinklininkės ir krepšininkės.

Deja, nė vienai komandai nepavyko parvežti medalių, nors krepšininkės per plauką netapo prizininkėmis.

Šilutės seniūnijos moterų krepšinio komandą sudarė keturios žaidėjos: Loreta Stančiauskienė, Inga Viliūnienė, Viktorija Vaitkutė ir Agnė Sakalienė. Žaidynių finale varžėsi 18 moterų komandų, kurios buvos suskirstytos į keturis pogrupius.

Mūsiškės savo pogrupyje buvo nepralenkiamos – nugalėjo visas varžoves. Deja,  pusfinalyje aiškinantis, kuri komanda kovos dėl I vietos, o kuri – dėl trečios, mūsiškėms nepasisekė. Mesta moneta lėmė, kad šilutiškių rungtynėse su Alytaus krepšininkėmis pirmiausia kamuolys atiteko mūsiškėms, o alytiškėms teko gintis. 7 minučių kovos rezultatas buvo lygus, o pagal žaidynių nuostatus pergalė buvo pripažinta tai komandai, kuri pradžioje gynėsi. Tad šilutiškėms pergalė ar bent jau sidabras, galima sakyti, išslydo iš rankų.seniuniju zaidyns atidarymas

Kovoti finale dėl III vietos šilutiškės stojo su marijampolietėmis. Vėl teko pripažinti varžovių pranašumą ir tenkintis IV vieta.

Šilutės futbolininkai, taip puikiai pasirodę Gargžduose vykusiose pusfinalio žaidynėse, Kėdainiuose puikia forma pasigirti negalėjo. Nors aikštelėje vyrai labai stengėsi, tačiau iškovojo tik XIII vietą.

XIII vietą iškovojo ir mūsų šachamtinkai. Pasak jų, varžovai buvo stiprūs, bet svarbu, kad žaidynėse sudalyvavo bei gavo  atminimo  dovanėlių.

Kai jau visuose sporto sektoriuose komandos buvo išsiaiškinusios vietas, moterų lauko tinklinio rungtynės vis dar tęsėsi. Mat buvo nuspręsta žaisti tol, kol išaiškės visos vietos. Galiausiai, po ilgų kamuolio mušinėjimų per tinklą, mūsiškės iškovojo X vietą.