Iš nesėkmių išbridęs „Neptūnas-Akvaservis“ įveikė „Šilutę“

Lauryno Mikalausko dvigubas dublis padėjo Klaipėdos „Neptūnui-Akvaservis“ (3-14) nutraukti 4 pralaimėjimų seriją. Uostamiesčio ekipa namuose 76:68 (23:17, 17:14, 18:19, 18:18) įveikė „Šilutę“ (5-12).

Šilutiškių gretose išsiskyrė E. Jaškus, kurio sąskaitoje per 26 minutes – 20 taškų. E. Lukošiaus nuotr.

Rungtynių pradžioje „Neptūnas-Akvaservis“ po dviejų taiklių Kristupo Leščiausko tritaškių įgijo 8 taškų persvarą (12:4). Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet kėlinį klaipėdiečiai baigė turėdami 6 taškų pranašumą (23:17).

Antrąjį ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo didindamas persvarą iki 12 taškų (30:18), bet „Šilutė“ sumažino atsilikimą iki 9 taškų (31:40).

Lemiamame ketvirtyje „Šilutė“ spurtavo 8:0 ir išlygino rezultatą (58:58), o jam įpusėjus išsiveržė į priekį (63:62). Po minutės pertraukėlės grįžę klaipėdiečiai persvėrė rezultatą, o likus paskutinei minutei įgijo saugų pranašumą (73:66). Per likusį laiką jie neklydo prie baudų metimo linijos ir šventė pergalę – 76:68.

Uostamiesčo ekipai nepadėjo Matas Narvilas ir Karimas Rtailas, o „Šilutei“ – Brysonas Etiennie.

„Neptūnas-Akvaservis“: Laurynas Mikalauskas 18 (7/10 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 31 naud.), Radvilas Kneižys 15 (3/7 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), K. Leščiauskas 13 (3/9 trit.), Matas Repšys 10 (3/7 dvit., 6 atk. kam.), Deividas Anužis 9 (8 rez. perd.).

„Šilutė“: Ernestas Jaškus 20 (6/12 dvit., 8/13 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Jalen Warren 12 (4/13 dvit., 8 atk. kam., 6 kld.), Laurynas Balkūnas 10 (3/8 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Paulius Poška 7.