Iš rankų lenkimo čempionato – 42 medaliai

ranku lenkimas_silutes_komandaLietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate dalyvavo didelis būrys šilutiškių – net 51 šilutiškis siekė iškovoti medalius, ir daugiau nei pusei pavyko tai padaryti.

Šilutiškiai parsivežė 42 medalius. O bendroje įskaitoje Šilutės komanda, treniruojama Aleksandro Pancerovo ir Vilijos Parnarauskienės, iškovojo 1 vietą, aplenkdama net 9 varžoves.

13 aukso medalių

Po du auksinius medalius iškovojo: Deividas Pežas, Ilja Steponenko, Viktorija Jankauskaitė ir Lukas Galovčenka.

Po vieną aukso medalį atiteko ir Osvaldui Girskiui, Justui Norvaišui, Kornelijai Agintaitei, Ernestui Pežui bei Laurynui Valančiui.

12 sidabro medalių

Po du sidabro medalius iškovojo: Edvinas Bendžius, Simona Kairaitytė ir Eglė Bendžiūtė.

Po vieną sidabro medalį pelnė: Justas Norvaišas, Ernestas Pežas, Laurynas Valančius, Tomas Jankauskas, Osvaldas Girskis ir Ernestas Girskis.

17 bronzos medalių

Po du bronzos medalius laimėjo Ovidijus Čėsna, Kristina Maraulaitė ir Eligija Bendikaitė.

Po vieną bronzos medalį gavo Valteris Kupčikovas, Gintautas Statkus, Ernestas Girskis, Vitalija Mišinskaitė, Eglė Grisinaitė, Kornelija Agintaitė, Leonardas Jucevičius, Lukas Uselis, Vaiva Racevičiūtė, Monika Jonušaitytė ir Neda Lekniūtė.

Šilutės komanda, surinkusi 396 taškus, Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate iškovojo I vietą. Antra liko Radviliškio komanda (306 tšk.), treti – Mažeikiai (217 tšk.)

Dabar vyresnieji rankų lenkikai intensyviai ruošiasi balandžio 8 d. vyksiančiam Lietuvos suaugusiųjų nacionaliniam čempionatui.