Iš respublikinio dziudo čempionato broliai Sagalecai parvežė auksą

dziudo finalininkaiSausio 12-13 dienomis Kėdainių arenoje vyko Lietuvos Respublikos jaunučių ir jaunių dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklos dziudo imtynininkai į čempionatą vyko su treneriu Rimvydu Lukošiumi.

Jaunučių amžiaus grupėje neblogai pasirodė šilutiškis Matas Gerulskis – užėmė penktąją vietą.

Jaunių grupėje kovojo keturi Šilutės sporto mokyklos sportininkai. Visi laimėjo kovas savo pogrupiuose ir pateko į finalą.

Finale Ernestas Sagalec svorio kategorijoje iki 60 kg nugalėjo Vilniaus sporto mokyklos auklėtinį ir tapo čempionu. Svorio kategorijoje iki 66 kg Rokas Šadzevičius kovojo su vilniečiu D.Rogoža. Šįkart vilnietis buvo pranašesnis ir iškovojo čempiono vardą, o Rokas liko antras.

Svorio kategorijoje iki 73 kg finalas buvo šilutiškių! Čia kovojo Edvardas Sagalec ir Dominykas Šatkus. Stipresnis finale buvo Edvardas ir pelnė čempiono vardą.