Iš šalies seniūnijų sporto žaidynių parvežta bronza

isgoyf29864Šeštadienį Prienuose vyko 6-osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės, kuriose dalyvavo ir Šilutės rajono atstovai.

Iš viso finaliniame žaidynių etape dalyvavo 1012 sportininkų, kurie varžėsi futbolo, krepšinio, parko tinklinio, stalo teniso, virvės traukimo, smiginio, seniūnų trikovės varžytuvėse, šaškių bei šachmatų sporto šakose. Iš mūsiškių medalius pavyko parsivežti stalo teniso komandai.

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – itin masiškas sporto renginys. Iš viso šiemet jose dalyvavo per 12 tūkstančių mėgėjų sportininkų.

Šiemet Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių organizatoriai nusprendė žaidynes vykdyti trim etapais, o į finalą pateko ne tik antrojo atrankos etapo nugalėtojai – teisę kovoti finale turėjo ir prizininkai.

Į žaidynių finalą pateko keturios Šilutės rajono komandos: stalo teniso (Šilutės sen.), virvės traukimo (Juknaičių sen.), šaškių (Šilutės sen.) ir  moterų parko tinklinio (Šilutės sen.).

Stalo teniso komandai vienintelei pavyko užimti prizinę vietą:  bronzos medalius iškovojo Jonas Piekautas, Zigmas Šikšnius ir Gražina Mikalauskienė.

Stipruoliai vyrai iš Juknaičių liko aštunti. Šaškių  ir parko tinklinio sporto šakų atstovai iš Šilutės su kitų rajonų komandomis dalijosi 5-6 vietas.

Bendroje įskaitoje daugiausia taškų surinko Klaipėdos rajono savivaldybė, kuri ir laimėjo žaidynes. Antroje vietoje liko Jonavos rajono savivaldybė, o trečioje – Rokiškio savivaldybė.

Atskirai seniūnijų įskaitoje I vietą laimėjo Gargždų seniūnija.