Iš šaškių turnyro „Auksinis ruduo“ – su sidabru

1 saskesKretingoje vyko tradicinis šaškių komandų turnyras „Auksinis ruduo“, kuriame varžėsi devynios klubų rinktinės. Tarp jų – ir Šilutės šaškių-šachmatų klubo nariai. Jie ne tik dalyvavo, bet ir parsivežė sidabrinius medalius, nusileidę tik Telšių „Smūgio“ komandai. Negana to, Benediktas Bagočius tapo geriausiu trečios lentos žaidėju.

Komandas sudarė trys vyrai ir moteris. Šilutės klubo garbę gynė Antanas Vismantas, Domas Girčius, Benediktas Bagočius ir Irena Grauslienė. Visos komandos žaidė ratų sistema, partijai buvo skirta po 15 minučių. Už pergalę komandai skiriami du taškai, už lygiąsias – 1 taškas.2 saskes

Šilutės komanda susitikimus prieš  Telšių „Smūgį-2“ (7:1), Plungės šaškininkus (8:0), Klaipėdos r. komandą (5:3) ir Salantų komandą (7:1) laimėjo. Mūsiškiai iškovojo ne tik 4 pergales, bet ir sužaidė 4 susitikimus lygiosiomis ir vienodu  rezultatu 4:4 su Klaipėdos rinktine, Telšių „Smūgiu“, Kretinga ir Palanga.

Sužaidus ratų sistema mūsiškiai surinko 12 taškų ir užėmė II vietą. Pirmavo „Smūgis“, surinkęs 13 taškų, trečia liko Klaipėdos rajono komanda. 

Šilutės klubo komandai daugiausiai taškų pelnė trečioje lentoje žaidęs B.Bagočius- 14, kiti komandos draugai D.Girčius ir I.Grauslienė – po 11 ir A.Vismantas -7.