Iš Šilutės kilęs pavežėjas virto Kalėdų Seneliu: malonu skleisti džiaugsmą žmonėms

Kėdainiuose pavežėju dirbantis iš Šilutės kilęs pusamžis vyras stebina kėdainiečius.

Kai neturi iškvietimų, pavežėjas nuvažiuoja ir prie centrinės Kėdainių eglutės, kur savo atvykimu pralinksmina mažuosius kėdainiečius. Asmeninio archyvo nuotr.
Kęstutis Kaziulis prieš didžiąsias metų šventes apsirengė Kalėdų Seneliu ir džiugina ne tik savo klientus, bet ir mieste sutiktus žmones. Tikrą, o ne dirbtinę barzdą turintis vyras visa tai daro iš geros dūšios, norėdamas praskaidrinti žmonėms nuotaiką.
Nusipirko parduotuvėje
Kęstutis yra tvirto stoto vyras, auginantis vešlią barzdą. Tad jis jau savaime panašus į Kalėdų Senelį.
„Tiesiog dirbu „Bolto“ pavežėju ir matau nemažai liūdnų veidų.
Nusprendžiau pralinksminti savo keleivius: didelius ir mažus. Nusidažiau barzdą, prekybos centre nusipirkau rūbus, užsidėjau kepuraitę ir į kelionę“, – dėstė vyriškis.
Kęstutis yra tvirto stoto vyras, auginantis vešlią barzdą, tad jis jau savaime panašus į Kalėdų Senelį. Asmeninio archyvo nuotr.

Tikslas – nuotaika

Penkiasdešimtmečio vyro tikslas paprastas – skleisti žmonėms šventinę nuotaiką.
Pavežėjas, kai neturi iškvietimų, nuvažiuoja ir prie centrinės Kėdainių eglutės, kur savo atvykimu pralinksmina mažuosius kėdainiečius.
„Smagu skleisti gerą nuotaiką. Kodėl gi ne? Kiek galima liūdėti, reikia tikėti, kad viskas bus gerai, juk artėja šventės, stebuklų metas“, – juokėsi geros nuotaikos nestokojantis K. Kaziulis.
Žavisi ir kolegos, ir šeima
Kęstučio veikla žavisi ir jo kolegos vairuotojai, ir jo šeima. Kėdainiečiai Kalėdų Senelio-pavežėjo dar tikrai nėra matę.
„Žmogus su gera nuotaika. Ir tiek. Dalinasi gėriu su kitais, reikia džiaugtis“, – kalbėjo Kęstučio kolega Marius Jakonis.
„Tiesiog mano tėtis toks yra, geros nuotaikos jam netrūksta“,  – šypsojosi Kęstučio sūnus, taip pat pavežėju dirbantis Tomas Kaziulis.