Iš Skuodo – su medaliais

BaidaresLiepos 7 d. Skuodo kūno kultūros ir sporto centro irklavimo bazėje vyko baidarių ir kanojų irklavimo varžybos Skuodo rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Skuodo, Klaipėdos, Plungės, Šiaulių ir Šilutės, Šilutės sporto mokyklos garbę gynė irklavimo komanda, treniruojama Romualdo Drungilo.
Po intensyvių varžybų su puikiais rezultatais sportininkus sveikino Skuodo savivaldybės mero pavaduotoja Daiva Budrienė. Varžybų dalyviams palinkėta būti energingiems, sveikiems ir nenustoti siekti dar aukštesnių rezultatų.

Šiose varžybose puikiai pasirodė Šilutės sporto mokyklos irklavimo trenerio R. Drungilo komanda: Paulina Timoščenko, Norbertas Vaitkus ir Lidija Rimkutė, Lukas Lynikas ir Orestas Rimšas bei Norbertas Vaitkus.

K-2 (dviviete baidare) mišrių porų 200 metrų distancijoje P. Timoščenko poroje su klaipėdiečiu sportininku Michail Salnik iškovojo I vietą. N. Vaitkus ir L. Rimkutė K-2 (dviviete baidare) mišrių porų 200 metrų distancijoje iškovojo II vietą, o L. Lynikas ir O. Rimšas buvo treti. Vienviečių baidarių klasėje (K-1) 200 metrų distancijoje O. Rimšas ir N. Vaitkus iškovojo pirmąsias vietas.

L. Rimkutė vienviete (K-1) baidare 200 m distancijoje pelnė II vietos medalį.