Iš tarptautinio krepšinio turnyro – su prizais

SVEKSNA SPORTAS LATVIJAŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos vaikinų krepšinio komanda dalyvavo projekto „Sportas – mūsų aistra ir tradicijos 14“ tarptautiniame turnyre Latvijos Priekulės miestelyje.

Trys lietuvių ir trys latvių komandos varžėsi dėl Mosėdžio seniūno ir Priekulės merės įsteigtų prizų – žaidė du kėlinius po 10 minučių.

Pirmąsias rungtynes švėkšniškiai žaidė su Vainodes miestelio krepšininkais. Švėkšniškiai dėl asmeninių pražangų limito neteko aukštaūgio D.Butkevičiaus, tad atkaklią kovą 37:35 laimėjo latviai.

Antrosiose rungtynėse „Saulės“ gimnazistams teko dar stipresnis varžovas – Priekulės rinktinė, kurios vienas krepšininkas žaidžia Latvijos I lygoje. Kadangi mūsiškiai namo važiuoti dar nenorėjo, tai gerai gynėsi, puikiai kovojo, o mūsų kapitonas T.Nausėdas tolimais metimais varė varžovus į neviltį. Pergalė po dramatiškų rungtynių 39:37 leido tęsti kovas toliau.

Kitame pogrupyje žaidė Mosėdžio gimnazija, Mosėdžio vyrų rinktinė ir Kalėti miestelio komanda. Čia stipriausi buvo mosėdiškiai vyrai, antri latviai. Pusfinalyje mūsų varžovais tapo Mosėdžio vyrų komanda. Švėkšnos vaikinai kovojo, stengėsi, bet pajėgesni varžovai laimėjo 37:26.

Dėl III vietos švėkšniškiai kovojo su Kalėti miestelio komanda ir parodė, kad nepalūžo po nesėkmės: „Saulės“ gimnazija sutriuškino varžovus 53:16.

Finale mosėdiškiai paskutinėmis sekundėmis 42:40 įveikė Priekulės krepšininkus.

Per varžybų pertraukas vyko įvairūs konkursai ir čia sėkmė lydėjo švėkšniškius – E.Pocius įmetė 12 baudų metimų iš eilės, o T.Nausėdas geriausiai metė tritaškius. Abu vaikinai gavo asmeninius prizus.

Varžybos vyko puikiame daugiafunkciame sporto centre, kur pamatyti tikrai buvo ką.