Iš tarptautinių turnyrų – su medaliais ir naudinga patirtimi

dziudo lenkijojeLenkijos Belystoko mieste vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo 6 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Trys iš jų parsivežė medalius.

Saulskrašti mieste (Latvija) vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre dalyvavo 4 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Gaila, bet tik vienam pavyko parvežti medalį.

Lenkijoje trys mūsiškiai tapo čempionais

Belystoko turnyre dalyvavo sportininkai iš Vokietijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Svorio kategorijoje iki 33 kg čempiono vardą iškovojo šilutiškis Ernestas Sagalec, svorio kategorijoje iki 36 kg čempionu tapo Edvardas Sagalec, o absoliučioje svorio kategorijoje čempiono vardą iškovojo Šarūnas Dulkys.

Gerai pasirodė ir Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Dovydas Maciukevičius jis laimėjo dvi kovas, kitas dvi, deja, pralaimėjo ir liko septintas.

Šilutiškis Mantas Juknius, pralaimėjęs kovą dėl trečios vietos, liko penktas.

Treneris Rimvydas Lukošius dėkoja V.Jakaičiui ir R.Alminauskui, kurie parėmė sportininkų kelionę į šį turnyrą.

Iš Latvijos parvežtas vienas medalis

Latvijoje svorio kategorijoje iki 46 kg sidabro medalį laimėjo Justas Pauparis, tik finale nedidele persvara nusileidęs Rygos „Lydo“ klubo atstovui.

Svorio kategorijoje iki 35 kg tikrai neblogai pasirodė Edvardas Sagalec, kuris po atkaklios kovos dėl bronzos medalio nusileido Liepojos imtynininkui ir liko penktas.

Kiti du dziudo imtynininkai po pirmų kovų iš turnyro pasitraukė.