Iš Tauragės ringo –  trys aukso medaliai

Tauragės dvikovinių sporto šakų klubo „SC KOVA“ bokso salėje vyko turnyras „Tauragės taurė“. Vinco Murausko auklėtiniai iškovojo 3 aukso medalius.

Nugalėtojais Tauragėje tapo J. Pudžmytė (kairėje), E. Barcevičius ir I. Žemaitis.
Turnyre išdalinta 15 komplektų medalių trijose amžiaus grupėse. Nugalėtojais tapo šilutiškiai: 30 kg svorio kategorijoje Elijus Barcevičius, Jovita Pudžmytė (54 kg) ir Ignas Žemaitis (57 kg svorio kategorija). Daugiausiai pirmųjų vietų laimėjo Tauragės boksininkai.

Pasak trenerių, net penkios finalinės turnyro dvikovos galėjo papuošti ir Lietuvos čempionatų finalus. Išsiskyrė Tauragės boksininko Mato Barkausko ir šiauliečio Neido Jokšo kova, tauragiškės Lukos Vitkutės ir šilutiškės Jovitos Pudžmytės, klaipėdiečio Dovydo Vengalio ir kretingiškio Arnoldo Andriuškos, šilutiškio Elijaus Barcevičiaus ir kretingiškio Renato Tichomirovo, Klaipėdos boksininko Aleksandro Šaulinsko bei kretingiškio Armando Česnako dvikovas. Šie sportininkai pademonstravo tikrai aukšto lygio boksą.

Turnyro metu surengtas bendras boksininkų ir trenerių seminaras, kuriame savo patirtimi bei metodikomis pasidalijo komandų treneriai.