Iš vaikų lengvosios atletikos čempionato – 4 medaliai

 

22222Lietuvos vaikų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas vyko Vilniuje kovo 2 dieną. Iš ten Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai parsivežė vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalius. Treneriai Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis didžiuojasi savo jaunųjų sportininkų pasiekimais, o neiškovojusius prizinių vietų ramina, kad jiems dar viskas prieš akis.

Geriausiai varžybose sekėsi 3 kg rutulio stūmikui Vilmantui Reteniui, kuris iš 14 varžovų toliausiai nustūmė rutulį ir džiaugėsi aukso medaliu. Gerai pasirodė 60 m distanciją bėgusi Rugilė Inokaitytė, kuri iš 38 varžovių finišavo antra ir pasipuošė sidabro medaliu. Komandos draugas Darintas Šimašius dalyvavo tokioje pat rungtyje, bet jam prizinės vietos užimti nepavyko.

Dar vienas sidabro medalis atiteko Godai Šiaudvytytei, kuri 1000 m distancijoje finišavo antra. Prie starto linijos kartu stojo ir komandos draugė Mija Pielikytė, šiai sportininkei prizinės vietos užimti nepavyko. 1000 m distanciją bėgo ir Gabrielius Mickus, jam taip pat nepavyko iškovoti medalio.

Medalis atiteko ir Nojui Petraičiui, kuris 600 m distancijoje finišavo trečiasis iš 26 dalyvių ir pasipuošė bronzos medaliu.

Šuolio į tolį rungtyje prizinės vietos iškovoti nepavyko Gabrielei Urniežiutei, bet ji pateko tarp 10 stipriausių šuolyje į tolį susirungusių mergaičių.