Iš Varšuvos – su medaliais

dziudo varsyvojeVaršuvoje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo apie 400 sportininkų. Šilutei atstovavo 6 imtynininkai.

Svorio kategorijoje iki 36 kilogramų startavo broliai Edvardas ir Ernestas Sagalec, kurie preliminariose kovose įveikė visus savo varžovus ir susitiko finale. Šį kartą Edvardas buvo vikresnis už brolį ir iškovojo čempiono vardą.

Sv. kat. iki 39 kg lygių nebuvo Dominykui Šatkui, jis iškovojo čempiono vardą. Sv. kat. iki 50 kg III vietą pelnė Justas Pauparis, o sv. kat. iki 60 kg bronza pasipuošė Arnas Šikšnius. Sv. kat. iki 42 kg iki medalio truputį pritrūko Martynui Bernotui, kuris liko penktas.

Treneris Rimvydas Lukošius džiaugiasi vaikų rezultatais. Taip pat pabrėžė, kad turnyro organizatoriai nepamiršo, jog vaikams reikia ir pramogų – visi dalyviai turėjo proga pasimėgauti vandens atrakcionais.