Iš Vilniaus – trys „Grand Prix“ taurės šokių klubui „Salūnas“

 2 salunas_sokio_festivalisŠilutės šokių klubas „Salūnas“, vadovaujamas Remintos Stoškuvienės ir Živilės Bartkienės, kovo 19 d. puikiai pasirodė vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų baleto ir  šiuolaikinio šokio festivalyje – konkurse „Dance Box 2017“.

Šis festivalis – tai unikali galimybė vienoje vietoje pamatyti pačius įvairiausius šokių stilius, pradedant šiuolaikine choreografija, modernu, džiazu, šokant neoklasikinį, charakterinį šokį, šiuolaikinį baletą… ir baigiant absoliučia klasika.

Konkurse dalyvavę kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos buvo suskirstyti į grupes pagal amžių ir šokių kategoriją. Komisija kiekvienoje amžiaus grupėje išrinko nugalėtojus, vertus „Grand Prix“, o visi kiti kolektyvai buvo apdovanoti laureatų taurėmis, diplomais ir dovanomis.

7-9 metų šokėjų popšokio kategorijoje varžėsi „Salūno“ mažesnieji iš Šilutės Žibų pradinės mokyklos (vadovė R.Stoškuvienė). Jiems atiteko net 2 „Grand Prix“ taurės  už abu atliktus šokius „Crazy Friday“ ir „Linksmasis orkestras“.

10-14 metų šokėjų popšokio kategorijoje „Salūno“ paauglių grupei (vadovė R.Stoškuvienė) už šokį „In the dark“ taip pat atiteko didžiulė „Grand Prix“ taurė.

„Salūno“ merginų grupei (vadovė Ž.Bartkienė) ir „Salūniukų“ I grupei iš Šilutės Žibų pradinės mokyklos atiteko laureatų diplomai ir medaliai.

Visus savo laimėjimus „Salūno“ šokėjai skiria kolektyvo 20-mečio jubiliejui ir kviečia gegužės 11 dieną į jubiliejinį „Salūno“ ir „Dakotos“ koncertą.

Vadovė Reminta labai dėkoja Žibų pradinės mokyklos direktorei Elenai Šarkienei už finansinę pagalbą vykstant į šokių konkursus, šokėjų tėveliams – už paramą, palaikymą ir padėkas.