Iš Žemaitijos sostinės šilutiškiai pergalės neparsivežė

Gaidys FFŠilutė praėjusią savaitę sužaidė tik vienerias rungtynes išvykoje su „Telšių“ komanda, kurios buvo apylygės, bet mūsiškiai nuolat buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Deja, aplenkti varžovų ir pasiekti pergalės mūsiškiams nepavyko, ir po finalinės sirenos teko pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 87:79.

Rezultatyviausias tądien išvykoje buvo Andrius Gaidys, kuris pelnė komandai 20 taškų, išprovokavo 6 pražangas bei atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Pirmajame kėlinyje rezultatyvesni buvo „Telšių“ krepšininkai, kurie per 10 min. į mūsiškių saugomą krepšį pelnė 26 taškus, o šilutiškiai atsakė 22. Antrąjį kėlinį taip pat laimėjo šeimininkai (19:18), tad po dviejų kėlinių svečiai jau pirmavo 5 taškais (45:40).

Pasibaigus trečiajam kėliniui Povilo Šakinio auklėtiniai dar padidino savo pranašumą iki 7 taškų (68:61). Bet visas smagumas prasidėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutė“ savo deficitą nurėžė iki 3 taškų (71:68) ir pradėjo alsuoti varžovams į nugaras. Tada žaidimas aikštelėje pradėjo vykti taškas į tašką, bet netrukus iniciatyvą į savo rankas vėl perėmė „Telšiai“ ir nuo mūsiškių nutolo 9 taškais. Šilutiškiai dar bandė prisivyti varžovus, bet iki finalinės sirenos to padaryti nepavyko ir teko pripažinti jų pranašumą 87:79.

„Šilutė“: Andrius Gaidys 20 (2/6 trit.), Evaldas Džiaugys (6/11 dvit.) ir Byronas Sanfordas (9/10 baudos) po 19.