Iš „Žemaitijos taurės“ finalų – su gausiu prizų kraičiu

lengvojiKlaipėdoje vyko lengvosios atletikos varžybų „Žemaitijos taurė“ finalai. Juose šauniai pasirodė Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis. Iškovota nemažai taurių bei diplomų.

Klaipėdos lengvosios atletikos manieže pirmąjį balandžio savaitgalį varžėsi vaikai (iki 13 m.), jaunučiai (14-15 m.) ir jauniai (16-17 m.). Vaikams tai buvo 4 etapo varžybos, jaunučiams ir jauniams – 3-ojo.

Jaunių varžybose greičiausiai 60 m distanciją įveikė mokyklos auklėtinė Giedrė Vytuvytė (7,92 sek.). Jos komandos draugė Paulina Gedvilaitė užėmė III vietą (8,54 sek.).

Giedrei neužteko vieno medalio – ji užėmė pirmąją vietą ir šuolio į tolį varžybose (5,21 m).
Sprinteris Deimantas Čiupinas liko antras 60 m bėgimo rungtyje.

Tarp vaikų 60 m barjerinio bėgimo rungtį laimėjo Emilija Saudargaitė, įveikusi distanciją per 10,64 sek.

Jaunių grupėje 1000 m greičiausiai nubėgo šilutiškis Robertas Petraitis (2:53 min.) ir po trijų etapų yra lyderis.

Tarp jaunučių šią distanciją pirmasis įveikė Jokūbas Tubutis (2:59,27 min.), o komandos draugai Rimvydas Anukas ir Aurimas Bendžius užėmė 2 ir 3 vietas. Aurimas pagerino asmeninį rekordą (2:59,69 min.).

Vaikų 600 m bėgimo rungtį laimėjo Julija Baciūtė (1:51 min.). Ji pirma – po 4 etapų.

Tarp berniukų 60 m barjeriniame bėgime Justas Budrikas finišavo antras (1:53 min.).

Jauniausia bėgikė – Žibų pradinės mokyklos ketvirtokė Greta Bartkutė 600 m nubėgo per 2:00,31 min., jai atiteko III vieta.
Vaikų grupės šuolio į tolį varžybose sau lygių neturėjo Beatričė Kalvaitytė (4,45 m). Ji iškovojo ir II vietą 60 m barjeriniame bėgime (10,88 sek.).

Tarp berniukų 60 m barjerinio bėgimo distancijoje mūsiškis Martynas Lidžius finišavo pirmas (10,48 sek.). Jis pirmauja po 4 etapų.

Rutulio stūmimo rungtyje geriausiai pasirodė šilutiškė jaunė Justė Šertvytytė – 12,03 m.
Pirmąją vietą užėmė ir vaikų grupėje 2 kg rutulį stūmusi Jurga Rudytė (10,37 m.). 60 m bėgimo rungtyje Jurga finišavo trečia (8,77 sek.).

Šilutiškė jaunutė Kristina Jašauskaitė trišuolio rungtyje yra pirma po 3 etapų. Jos rezultatas – 10,50 m – yra asmeninis rekordas.

Jaunis Dovydas Maciukevičius trišuolio varžybose pagerino asmeninį rekordą (12,32 m) ir po visų etapų liko trečias.