Išgirskite: Moters dienos proga atlikėjas Valdas Lacko pristato naują dainą (VIDEO)

Valdas Lacko_Gyvas_esuRusniškis dainininkas Valdas Lacko, daugeliui pažįstamas iš Nacionalinės Eurovizijos atrankos ir apdovanojimų „Aukso lašas“, pristato naują dainą, kurią Moters dienos proga skiria visoms jausmingoms moterims.

Naujoji V. Lacko daina „Gyvas esu“ – tai padėka visoms svarbiausioms gyvenimo moterims, be kurių atlikėjas nebūtų sužinojęs, kas yra meilė, rūpestis, laukimas, saugojimas ir ramybė. „Mano gyvenime yra keturios pačios svarbiausios ir mylimiausios moterys – tai mano mama, sesuo, žmona ir dukrelė, be kurių neįsivaizduoju gyvenimo. Dėl jų galiu žengti su absoliučiu pasitikėjimu, ramybe ir džiaugsmu. Esu joms labai dėkingas už viską“, – sako dainos atlikėjas V. Lacko.

Naujoji V. Lacko daina „Gyvas esu“ spinduliuoja pačius tauriausius jausmu. Per prasmingą tekstą, muziką, atlikėjo balso ekspresiją daugelis klausytojų atpažins save ir savo meilės istoriją.

Naująją V. Lacko dainą „Gyvas esu“ kūrė keturi autoriai: Lietuvos muzikos pasaulyje žinomas kaip ryškiausių hitų kūrėjas ir prodiuseris Marius Matulevičius, aktorius, dainininkas tekstų ir muzikos autorius Justinas Stanislovaitis, atlikėjas Valdas Lacko, aktorius ir tekstų autorius Zigmantas Baranauskas. Pastarasis sako, kad ši daina apie meilę, nes didžiausias gyvenimo variklis ir yra meilė: „Meilė gali būti skirtinga, o ir pačią meilę kiekvienas žmogus supranta savaip. Mylėti galima savo artimą, moterį ar vyrą, vaikus, Tėvynę, darbą, poilsį, bet svarbu mylėti ir, žinoma, jaustis mylimu.

Jautriam ir emocingam kūriniui ilgai ieškota atlikėjo. Buvo parašytas tekstas, sukurta melodija, atlikta muzikinė aranžuotė, dainai trūko tik atlikėjo, kuris balsu perteiktų emociją ir dainos žinutę. „Kartą viename muzikiniame renginyje netikėtai susitikome su muzikos prodiuseriu Mariumi Matulevičiumi. Mums besišnekučiuojant jis prasitarė, kad turi dainą, bet jau kuris laikas neranda, kas galėtų ją atlikti. Nė kiek neabejodamas priėmiau jo pasiūlymą atvykti į įrašų studiją. Vos išgirdęs dainą pirmąjį kartą supratau, kad tai ta daina, kurią noriu dainuoti ne tik savo, bet ir visoms jausmingoms moterims. Kelias valandas įrašinėdami prie mikrofono ne dirbome, o tiesiog muzikavome, mėgavomės įrašo procesu ieškodami pačių skambiausių balso garsų, tembrų ir emocijų, kurios paliestų kiekvieną mylintį“, – pasakoja dainos atlikėjas Valdas Lacko.