„Išmanioji diena“ Šilutės Vydūno gimnazijoje

ismanioji diena vyduno gimnazijoje 1-1Kovo 25 dieną antrąkart Lietuvoje vyko internetinis integruotas matematikos, informatikos, chemijos, biologijos, fizikos ir ekonomikos konkursas „Išmanioji diena“. Konkurso dalyviai per 80 minučių turėjo atsakyti į 120 klausimų (po 20 klausimų iš kiekvieno dalyko). Mūsų gimnazijai atstovavo daugiau kaip 50 1-4 klasių mokinių. Konkursą gimnazijoje organizavo IT mokytojos Tatjana Balvočienė ir Asta Bendikienė.

Balandžio 25 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vilniuje vyks konkurso baigiamasis renginys, į kurį organizatoriai pakvietė iš kiekvienos amžiaus grupės po 30 mokinių, surinkusių daugiausia balų, ir po 5 mokinius, surinkusius daugiausia taškų iš kiekvieno konkretaus dalyko. Renginyje konkurso nugalėtojams bus įteikti prizai, dalyviai galės varžytis protų kovose, susipažinti su konkurso rengėjų komanda, klausytis paskaitų.

Iš Šilutės Vydūno gimnazijos į baigiamąjį renginį pakviesti net 8 mokiniai, t. y. šie gimnazistai pateko į Lietuvos trisdešimtukus ir penketukus. Trys jų yra iš 9-10 klasių grupės:

Laura Regelskytė – 5 bendra vieta,

Viktor Vostrikov – 16 bendra vieta,

Tomas Narevičius – informatikos 1 vieta.

Iš 11-12 klasių pakviesti penki gimnazistai:

Martynas Šapalas – bendra 6 vieta ir chemijos 2 vieta,

Tomas Montvydas – bendra 11 vieta,

Laurynas Bičkauskas – bendra 25 vieta,

Lukas Bočkus – bendra 30 vieta,

Mindaugas Ranauskas – fizikos 2 vieta.

Sveikiname visus konkurso dalyvius ir laimėtojus! Tikimės, kad kitais metais konkurse dalyvaus dar daugiau gimnazistų, nes nuo šių metų prisijungti prie konkurso sistemos ir atsakinėti į klausimus galima ne tik dirbant kompiuteriu, bet ir mobiliuoju telefonu, naudojant specialią „Išmaniosios dienos“ konkurso programėlę.

Tie mokiniai, kurie negalėjo ar nespėjo atlikti testo, gali prisijungti prie sistemos ir išbandyti jėgas su ID2015 klausimais. Testas bus įjungtas iki šių metų birželio 6 dienos (http://ismanioji.cloudapp.net/).

Daugiau informacijos apie konkursą „Išmanioji diena“ rasite svetainėje http://ismaniojidiena.lt

P. S. Iš viso Lietuvoje konkurse dalyvavo daugiau kaip 1800 9-12 klasių mokinių iš 126 mokyklų.