Įspūdingas „Šilutės“ startas Nacionalinėje krepšinio lygoje

krepsinio sezono_startas_treneris_eglinskas_minutes_pertraukaVyrų krepšinio komanda „Šilutė“ įspūdingai startavo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) 2017-2018 m. sezone – savaitgalį abejas rungtynes baigė pergalėmis.

Namų rungtynėse, kurias naujoje Vygūno gimnazijos sporto salėje stebėjo 500 žiūrovų, varžovus iš Mažeikių mūsiškiai įveikė rezultatu 89:80.

Atrodė, kad tą dieną šilutiškiams tiesiog labai sekėsi, bet po išvykos į Palangą buvo akivaizdu, kad ne atsitiktinumas lėmė pirmąją pergalę – ir svečiuose „Šilutė“ 90:77 įveikė „Palangos“ krepšininkus.

Šilutėje virė nuožmi kova

Šilutėje pirmojo kėlinio pradžioje šilutiškiai ir mažeikiškiai demonstravo apylygį žaidimą: vieniems pelnius taškus, kiti atsakydavo tuo pačiu. Tačiau netrukus viskas pasisuko kita linkme. „Šilutės“ vyr. trenerio Laimono Eglinsko vadovaujama komanda Mažeikių „Ereliams“ užkūrė tikrą pirtį ir žaibiškai spurtavo 27:9. Po I kėlinio švieslentė rodė pasakišką rezultatą 37:19 – net 18 taškų pirmavo „Šilutės“ komanda.

Antrajame kėlinyje šilutiškiams ir toliau sekėsi didinti savo taškų kraitį – 41:19. Bet iki ilgosios pertraukos likus žaisti 4 minutėms, Mažeikių komanda susiėmė ir sumažino atsilikimą spurtuodami 0:7. Tad švieslentė jau rodė 51:37 „Šilutės“ naudai.

krepsinio sezono_startas_atenes_sokejosPo ilgosios pertraukos toliau virė nuožmi kova. „Šilutei“ pavyko vėl pasiekti 20 taškų persvarą, bet „Ereliai“ netrukus pradėjo mažinti deficitą. Mažeikiečių Mindaugo Remino bei Ričardo Verbicko šou trečiajame kėlinyje ištirpdė svečių atsilikimą iki 6 taškų – 70:76.

Paskutiniajame kėlinyje “Šilutės“ legionieriai atstatė pranašumą iki 11 taškų, tačiau varžovų tritaškiai priartino mažeikiškius per vieną metimą – 78:81. Sirgaliai negalėjo patikėti, kad taip greit ištirpo mūsų komandos sukauptas taškų kraitis…

Bet vis dėlto pergalės mūsiškiai nepaleido ir džiaugėsi įveikę mažeikiškius rezultatu 89:80.

„Šilutės“ komandoje naudingiausiu pripažintas ir UAB „Žibai“ direktoriaus Stepono Kazlausko piniginiu prizu apdovanotas Justas Nausėdas. Jis pelnė 21 tašką, atkovojo 7 kamuolius, neprametė nė vieno dvitaškio bei surinko 27 naudingumo balus. Puikiai žaidė ir Taurantas Tamošiūnas – pelnė 19 taškų, Modestas Žaunieriūnas (17 tšk.), Evaldas Džiaugys (11 tšk.) ir Oetjenas Brownas (8 tšk.).
Tokiu pat piniginiu prizu apdovanotas ir „Mažeikių“ naudingiausias žaidėjas- komandos kapitonas Mindaugas Reminas, pelnęs 15 taškų.

Palangoje – dar viena pergalė

Palangoje „Šilutės“ ekipa irgi sugebėjo įveikti varžovus rezultatu 90:77 (26:23, 18:11, 24:18, 22:25).
Įpusėjus antrajam ketvirčiui palangiškiai turėjo 3 taškų pranašumą (32:29), tačiau tuomet vadeles į savo rankas perėmė „Šilutė“. Labai sėkmingai sužaidę antrąją šio ketvirčio pusę, mūsiškiai spurtavo 15:2 ir įpusėjus mačui įgijo dviženklį pranašumą – 44:34.

krepsinio sezono_startasAntroje rungtynių pusėje šeimininkai spurtavo ir sumažino turimą deficitą iki 5 taškų – 45:50. Bet atroji ketvirčio pusė buvo sėkmingesnė „Šilutei“, kuri vėl įgijo dviženklį 16 taškų pranašumą – 68:52.

Ketvirtajame kėlinyje „Palanga“ taip ir nepasivijo šilutiškių, pergalė liko mūsiškių rankose.

„Šilutės“ geriausieji: Taurantas Tamošiūnas – 18 tšk., Justas Nausėdas – 17 tšk., Jefrey Perkinsas – 16 tšk., 3 blokai, Modestas Žaunieriūnas – 11 tšk., Oetjenas Brownas – 6 tšk., 7 atkovoti kamuoliai, 13 rezultatyvių perdavimų).