Išrinkta gražiausia miesto vitrina ir viena mieliausių – Šilutės eglė

 

VITRINA BUK_STILINGAS_1Prieškalėdžiu paaiškėjo dviejų naujų rinkimų nugalėtojai: tradicinio gražiausios miesto vitrinos konkurso, kurį kasmet skelbia Šilutės seniūnija, nugalėtoja pripažinta parduotuvės „Būk stilingas“ vitrina. O DELFI portalo skaitytojai rinko mieliausias Lietuvos egles – Šilutės eglė pateko į 10-tuką.
Vitrinas vertinusios komisijos nariai konstatuoja, kad šiemet puošėsi beveik išskirtinai tik miesto centre dirbantys verslininkai, bet džiugu tai, kad kiekybės stygių jau atsveria puošmenų kokybė.

Vitrinas vertino kasmet šį darbą dirbantys Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus ir Šilutės meno mokyklos pedagogai Živilė Skirkevičienė bei Arnoldas Milukas.

R. Steponkus sakė, kad renkant skoningiausią ir puošniausią vitriną komisijos nariams teko gerokai pasukti galvas, mat išties vertos dėmesio ir I vietos buvo bent kelios vitrinos. Galiausiai nutarta, kad labiausiai Kalėdų nuotaiką atitinka ir nuo verslo krypties nenutolsta parduotuvės „Būk stilingas“, esančios Lietuvininkų gatvėje, vitrina. Šios parduotuvės savininkei Audronei Leščinskienei ir jos dukrai Gabijai įteikta seniūnijos dovanėlė ir padėkos raštas. Savininkės sakė, kad vitrinos puošmenas sudėliojo pačios, padedant draugei.

Šiose patalpose įsikūrusi parduotuvė gražiausios vitrinos konkursą laimi nebe pirmi metai, tačiau ankstesniais metais joje dirbo kiti prekybininkai.

Seniūnas pastebėjo, jog norėtų sulaukti didesnio verslininkų entuziazmo puošiantis Kalėdoms. „Šilutė gražus ir vis gražėjantis miestas, kasmet tvarkomos jo gatvės, gražėja pastatai, todėl norėtųsi, kad ir mūsų žmonės aktyviau jį puoštų“, – sakė R. Steponkus.

Naujienų portalas DELFI prieš šventes skaitytojus pakvietė balsuoti, kuri iš mažesniųjų miestų eglių šiemet jiems patiko labiausiai. Ir ypač malonu, kad Šilutės Kalėdų eglė pateko į gražiausių eglučių dešimtuką. Mūsų žaliaskarė dalijasi 5 – 8 vietomis, kartu su Akmenės, Kretingos, Raseinių eglėmis.

Šiuose Lietuvos miestų eglių rinkimuose balsuota per 40 tūkst. kartų, balsavime buvo galima rinktis iš 44 miestų (išskyrus dešimtį didžiųjų Lietuvos miestų.

Pernai gražiausia egle DELFI skaitytojai buvo išrinkę Širvintų eglę. DELFI reziumuoja, jog šiemet „lietuvių širdis pavergė šiltumas ir natūralumas“.