Išsirinkite savaitgalio pramogas!

DSC 0505Šį savaitgalį mūsų rajone vyks nemažai kultūrinių, švietėjiškų ir sporto renginių.

Šį vakarą, 19 valandą, Bikavėnuose puikių akimirkų dovanos emocingas pavakarojimas su Ukrainos nusipelniusiu dainų ir šokių ansambliu „Darnyčanka”. Susitikimas rengiamas Senųjų kaimo tradicijų kultūros centre. Kartu su svečiais iš Ukrainos žiūrovus linksmis Vainuto folkloro ansamblis „Vainuta”, Rusnės šokių kolektyvas „Rusnietis” ir Bikavėnų kapela „Lolytėlė”.

Šeštadienį, liepos 20 dieną, nuo ryto šurmuliuos Kintai. Marių šventę rengiantys kintiškiai nuo 10 val. organizuoja savo seniūnaitijų spartakiadą.

13 val. Didžiojoje Kintų bažnyčioje – išskirtinis koncertas. Tai festivalio „Marių audra” svečių – Vilniaus choro „Pro muzica” ir novatoriškojo ansamblio „Ni&Co” – pasirodymas.

Tą dieną Kintuose svečiuosis respublikinės edukacinės aplinkosauginės akcijos „Eko akademija” ekspertai. JŲ palapinėje galėsite gauti atsakymus į klausimus, koks yra maisto produktų kelias iki mūsų stalo ir kaip tai veikia aplinką; kaip maisto produktų pasirinkimas gali prisidėti prie aplinkos išsaugojimo; kas yra genetiškai modifikuoti organizmai bei maisto priedai ir kaip jie gali veikti aplinką bei žmogaus organizmus. Čia vyks viktorinos, bus galima laimėti prizų.

Nuo 14 valandos šventės dalyvių eitynėmis prasidės šventės „Ant marių krantelio” programa, kurioje – Kintų pamaryje rengiamas koncertas, vandens rungtys, vakaro koncertas su grupe „Rebelheart”.

Sekmadienį, liepos 21 d., Vilkyčiuose griaudės sportinių automobilių motorai. Šio kaimo ralio – kroso trasoje vyks Šiaurės Europos šalių, Lietuvos, Lenkijos ralio – kroso taurės varžybos. Dalyvaus ekipažai iš Lietuvos, Skandinavijos šalių, Latvijos Estijos, Lenkijos. Varžybų pradžia – 11 val.

O pirmadienio vakarą nepamirškite Šilutės parke, prie Šilutės kultūros ir pramogų centro, skraidinti muilo burbulų –  nuo 18.30 val. čia vyks tradicinis „Burbuliatoriaus” vakarėlis.