Istorinė diena Juknaičiuose: atvyko broliai Lavrinovičiai

Paskutinę mokslo metų dieną Juknaičių pagrindinėje mokykloje su trenksmu įvyko tikra sporto šventė. Čia iš tolimojo Vilniaus atvyko garsieji krepšininkai olimpiečiai, Europos čempionai ir prizininkai, įvairių čempionatų nugalėtojai Darjuš ir Kšištof Lavrinovičiai. Pabendrauti su žymiaisiais dvyniais į mokyklą rinkosi nemažas būrys suaugusiųjų ir vaikų iš Juknaičių ir viso rajono.

Broliai Lavrinovičiai rado laiko ir pasiboksuoti, ir nusifotografuoti su moksleiviais.

Rytas prasidėjo tinklinio turnyru, kuriame dalyvavo 5 mišrios mokinių komandos. Po sunkių, alinančiame karštyje dvi valandas trukusių varžybų paaiškėjo nugalėtojai.

Pasak Juknaičių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojos Austėjos Aučiūtės, antroje šventės dalyje garsūs sportininkai dalinosi įdomiomis  mintimis apie sportą, discipliną, motyvaciją, mitybą, pasakojo apie savo karjeros pradžią, sunkumus, pergales, atsakė į gausius klausimus.

Didžiausias dienos džiaugsmas vaikams buvo nusifotografuoti su broliais ir gauti jų autografus. Svečiai rado laiko ir pasiboksuoti Šilutės bokso klube „Kovotojas“.  Juknaitiškiai tikisi ateityje dar kartą sulaukti brolių svečiuose.