Ištvermingiausieji lengvaatlečiai neišsigando lietaus

 

krosas berniukaiLietus neišgąsdino rajono rudens kroso dalyvių. Atkaklios kovos bėgimo takeliuose vyko vadovaujant teisėjui S.Oželiui, laiką fiksuojančiam teisėjui laikininkui A.Urmulevičiui bei padedant visiems 12-os mokyklų kūno kultūros mokytojams.

11-12 metų mergaičių grupėje 500 m distancijoje nugalėjo G.Šiaudvytytė (M.Jankaus pagr. mokykla.), pralenkusi K.Alkimavičiūtę iš Pamario pagr. mokyklos ir švėkšniškę R.Stirbytę. Tarp to amžiaus berniukų pirmas finišavo A.Trakšelis iš Pamario pagr. mokyklos, antras buvo A.Mikužis iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, o vos 0,1 sek. atsiliko D.Gedvilas iš Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro.

13-14 metų vaikų grupėje 500 m greičiausiai bėgo R.Krakytė (Vainuto gimnazija), I.Nausėdaitė iš Traksėdžių ir A.Steigvilaitė iš Juknaičių. Tarp berniukų 1000 m geriausiai bėgo N.Gailiūnas (Pamario pagr. mokykla), antras buvo D.Rimšas (Jankaus pagr. mokykla), trečias – A.Kuznecovas iš Pamario pagr. mokyklos.

krosas mergaites15-16 metų merginų grupėje aiškia persvara nugalėjo Šilutės pirmosios gimnazijos bėgikė J.Baciūtė, pralenkusi komandos draugę E.Bagdonaitę ir vainutiškę P.Kasparaitytę. Tarp vaikinų 1500 m bėgimo rungtį lengvai laimėjo Lietuvos jaunučių čempionas J.Budrikas iš Šilutės pirmosios gimnazijos, 10 sek. pralenkęs kitą čempioną P.Gudaitį iš Vydūno gimnazijos. Trečias atbėgo D.Girskis (Vainuto gimnazija).

Vyriausiųjų bėgikų – 17-18 metų – grupėje pirma finišavo R.Jokšaitė iš Švėkšnos, antra buvo L.Kordušaitė (Pirmoji gimnazija), trečia – kita švėkšniškė I.Kazlauskaitė. Tarp vaikinų greičiausi buvo švėkšniškis K.Mickus, J.Tubutis (Pirmoji gimnazija) ir švėkšniškis A.Vaitiekus.

Iš gimnazijų I vietą laimėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komanda (193 tšk.), antroji buvo Šilutės pirmoji, trečioji – Vainuto gimnazija. Tarp pagrindinių mokyklų pirmavo Kintų (158 tšk.), M.Jankaus ir Juknaičių mokyklos.