Išvykoje – futbolininko R.Šmito įvarčių rekordas

vyru futbolas smitasPaskutiniu metu FK „Šilutė“ vyrai džiugina savo pasirodymais. Praėjusią savaitę jie išvykoje nesunkai 3:1 įveikė Palangos „Palangą“. O mūsų futbolininkas Robertas Šmitas pasiekė asmeninį įvarčių rekordą.

Jau pirmajame kėlinyje „Šilutės“ futbolininkai ėmė vadžias į savo rankas. Pirmąjį įvartį galva 2-ąją minutę į „Palangos“ vartus pasiuntė R.Šmitas. Praėjus vos 16 minučių, Robertas dar kartą nuginklavo varžovų vartininką.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu R.Šmito įvarčiu. Palakstęs vos 3 minutes po aikštelę, jis pelnė trečiąjį įvartį ir taip pagerino savo asmeninį įvarčių rekordą išvykos rungtynėse.

Šeimininkų komandai pradėjo nepatikti toks drąsus šilutiškių žaidimas. „Palangos“ gynėjai pradėjo geriau gintis, o puolėjai vis dažniau atakavo mūsiškių vartus. Palangiškiai gražiai susižaisdavo tarpusavyje ir ne kartą pavojingai smūgiavo į šilutiškių vartus. Bet „Šilutės“ vartininkas Liudvikas Valius juos atlaikydavo, arba kamuolys praskriedavo netoli vartų.

Vis dėlto 69-ąją minutę pagaliau „Palangos“ futbolininkas G.Giorgadzė pelnė įvartį ir sušvelnino rezultatą iki 3:1.

Bet „Šilutės“ futbolininkų bei jų trenerio Svajūno Česnulio džiaugsmui, pasibaigus varžyboms rezultatas liko 3:1. Ši pergalė mūsų komandą pakylėjo į 8 turnyrinės lentelės vietą.