Išvykoje nusileidus varžovams nutrūko „Šilutės“ pergalių serija

„7bet-NKL“ čempionate Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje 76:92 (25:16, 18:26, 15:27, 18:23) pralaimėjo „Telšių“ ekipai. „Šilutė“ sužaidusi 18 rungtynių turi 9 pergales ir 9 pralaimėjimus ir užima VII vietą.

„Šilutė“ turnyrinėje lentelėje užima VII vietą.

Nuo rungtynių pradžios „Šilutė“ užtikrintai gynėsi, todėl greitai susikrovė dviženklį pranašumą (18:6). Antrajame kėlinyje užsivedę „Telšiai“ surengė spurtą 8:0, kuris leido prisivyti varžovus (35:37), o vėliau po Viliaus Pocio dvitaškio ir persverti rungtynių rezultatą (40:39).

Po ilgosios pertraukos telšiškiai tęsė pradėtus darbus. Prieš pat trečiojo kėlinio pabaigą dviženklę persvarą jau turėjo namų komanda (69:58). Lemiamame kėlinyje šilutiškių metimai skriejo pro šalį, kol „Telšiai“ rado kelių iki svečių komandos krepšio (84:62). Likęs rungtynių laikas buvo tik formalumas – „Telšiai“ užtikrintai triumfavo.

Telšių komandoje naudingiausias buvo Ignas Razutis, kuris per 30 minučių pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų bei surinko 26 naudingumo balus.

Šilutės klubo gretose išsiskyrė Tomas Balčiūnas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 15 taškų (3/6 dvit., 1/1 trit., 6/7 baud.), 12 atkovotų kamuolių bei 22 naudingumo balai. Delante Jonesas 17 (6/11 dvit.), Valdas Vasylius (2/3 trit., 7/9 baud.) ir Tomas Balčiūnas (6/7 baud., 12 atk. kam.) po 15, Linas Lekavičius 13 (5/9 dvit., 5 rez. perd.), Rokas Mačiulis 7.