Išvykoje – „Šilutės“ krepšininkų pergalė, namuose – pralaimėjimas

krepsinis vaitkus fSavaitgalį „Šilutei“ pavyko nutraukti pralaimėjimų seriją Nacionalinės krepšinio lygos čempionate: mūsiškiai išvykoje antrą kartą šį sezoną įveikė „Telšių“ krepšininkus rezultatu 71:76.

Deja, namų aikštelėje rezultatyviame susitikime su Klaipėdos „Nafta – UNI – Akvaservis“ komanda šilutiškiams teko pripažinti klaipėdiečių pranašumą 97:87. Pirmąjį susitikimą šį sezoną mūsiškiai buvo įveikę juos rezultatu 70:73.

Telšiuose visą laiką pirmavo

Pirmasis kėlinys Telšiuose rezultatyvesnis buvo „Šilutės“ krepšininkams: jie per 10 minučių pelnė 23 taškus, varžovai – 19. Antrajame kėlinyje taip pat geriau sekėsi mūsiškiams: pradėję spurtą 0:12, jį pratęsė trečiajame kėlinyje ir įgijo dviženklę persvarą 35:48.

Trečiajam kėliniui einant į pabaigą, „Telšiams“ buvo pavykę sustabdyti „Šilutę“, tačiau – neilgam. Šilutiškiams pavyko „sausai“ laimėti dar vieną etapą 0:13 ir prieš lemiamą paskutinį kėlinį jie jau pirmavo 23 taškais – 41:64.

Ketvirtajame kėlinyje mūsiškiai savo ženklų pranašumą ištirpdė, nes varžovai pelnė 25 taškus, o „Šilutė“ – vos 12. Bet Petro Joniko vadovaujama „Šilutė“ tądien buvo pranašesnė ir džiaugėsi pergale rezultatu 71:76.

„Šilutei“ 22 taškus pelnė Ignas Vaitkus, 14 taškų pridėjo bei 12 kartų kamuolį atkovojo Aurelijus Pukelis. 14 taškų pelnė bei 9 kartus kamuolį atkovojo Edvinas Alunderis, dar 9 taškus komandai pridėjo komandos kapitonas Deividas Kumelis.

Rezultatyvioje kovoje pranašesni buvo klaipėdiečiai

Susitikimas tarp „Šilutės“ ir Klaipėdos „Nafta – UNI – Akvaservis“ komandų buvo ne tik rezultatyvus, bet ir labai įdomus. Abi komandos demonstravo gražų ir greitą žaidimą.

Kol šilutiškiai krovėsi kraitį po 2 taškus, pataikydami iš vidutinio nuotolio arba prasiverždami po krepšiu, varžovai ramiai įmesdavo pora tritaškių, ir rezultatas tapdavo vėl apylygis.

Varžovų iš Klaipėdos mestus kamuolius nuo tritaškio linijos krepšis tiesiog prarydavo. Svečiai tolimus metimus mėtė 50 proc. tikslumu – iš 26 mestų pataikė 13, o mūsiškiai – tik 36 proc. tikslumu – iš 28 mestų pataikė 10. Tai turbūt ir lėmė mūsiškių pralaimėjimą tądien.

Ketvirtajame kėlinyje, kai „Šilutė“ atsiliko tik 4 taškais (62:66), svečiai spurtavo 1:7 ir įgiję dviženklę persvarą ją išlaikė iki rungtynių pabaigos. Klaipėdiečiai atsirevanšavo prieš šilutiškius 87:97, nes pirmąjį susitikimą „Šilutė“ buvo laimėjusi 70:73.
Namuose, kaip ir išvykoje, rezultatyviausias buvo I.Vaitkus, pelnęs 20 taškų. Darius Kibildis pelnė 16 tšk., Ulyssesas Thomasas – 15 tšk., Justinas Olechnavičius – 12 tšk., A.Pukelis – 11 tšk.

Artimiausios „Šilutės“ rungtynės vyks namuose gruodžio 11 dieną su Raseinių „Rasais“. Kitą dieną mūsiškių lauks susitikimas su Šakių „Vyčio“ krepšininkais. Šias rungtynes galėsite stebėti tiesiogiai per TV3play.