Įtikinama pergalė prieš lygos autsaiderius

futbolas gvildys001Šeštadienį, savo stadione, FK „Šilutė“ žaidė dešimtojo turo varžybas su lygos autsaideriais – FK „Saned“ iš Joniškio. Nuo pat rungtynių pradžios Pamario vienuolikė perėjo į aktyvų puolimą ir rezultato ilgai laukti nereikėjo.

Jau 5-ąją minutę šeimininkų komandos puolėjas Darius Paldauskas (Nr.14) nuginklavo svečių vartininką ir išvedė savo komandą į priekį, rezultatu 1:0. Po šio pelnyto įvarčio, šeimininkų žaidime pasijuto atsipalaidavimas, o svečiai tuo suskubo pasinaudoti.

Rezultatyvios kontratakos metu, tryliktąją minutę, jie išlygino rezultatą 1:1. Pamario ekipa, po šio įvarčio, vėl puolė šturmuoti svečių vartus. Nors keletas atakų buvo itin pavojingos, tačiau šilutiškiams nepavyko pasižymėti. Ir tik 26-ąją minutę, gražiai sužaidęs saugas Justas Milius (Nr. 20), taikliu smūgiu nuginklavo FK „Saned“ vartininką ir išvedė savo komandą į priekį, rezultatu 2:1. Trečiąjį įvartį į joniškiečių vartus, 68-ąją minutę, įmušė FK „Šilutė“ puolėjas A.Thales, pasirodęs aikštelėjė po keitimo.

Pamariečiai turėjo susikūrę dar keletą gražių progų įmušti įvarčius, tačiau futbolininkams pasižymėti daugiau nepavyko. Varžybos baigėsi šilutiškių pergale 3:1. Tai buvo antroji pergalė čempionate. Beje, varžyboms teisėjavo teisėjas iš Šilutės – Robertas Šmitas. Jis anksesniuose sezonuose rungtyniavo Šilutės ekipoje, puolėjo pozicijoje. Reikia pripažinti, kad teisėjavimas buvo principingas ir teisingas. Teisėjas nesimpatizavo savo buvusiai komandai, o anaiptol, buvo griežtas. Jis šilutiškiams, už grubų žaidimą, parodė net keturias geltonas korteles.

Po šių varžybų FK „Šilutė“ su dviem pergalėmis, keturiomis lygiosiomis ir keturiais pralaimėjimais, užima dešimtąją turnyrinės lentelės vietą.

Kitas varžybas – birželio 30-ąją – pamariečiai sužais Telšiuose su vietos FC „Džiugas“. O liepos 6-ąją, namuose, šilutiškiai susitiks su Mažeikių „Atmosfera“.