Šių metų žaidynių pagrindinių mokyklų varžybų čempionais tapo Šilutės Pamario progimnazijos komanda, antri buvo Usėnų, treti Juknaičių pagrindinių mokyklų mokiniai.
Kitą dieną vykusiose gimnazijų mokinių sporto žaidynėse nugalėjo Šilutės pirmosios gimnazijos komanda, antri buvo Žemaičių Naumiesčio gimnazijos moksleiviai, trečioji vieta atiteko Švėkšnos „Saulės“ gimnazijai.







Rašyti atsakymą