J.Budrikas – Lietuvos jaunučių žaidynių čempionas

 lengvoji visi leikuvieneKauno Dariaus ir Girėno stadione vyko Lietuvos jaunučių (13-14 metų) lengvosios atletikos sporto žaidynės, kuriose Šilutės sporto mokyklos garbę gynė 12 Linos Leikuvienės ir Stasio Oželio auklėtinių.

Vaikai į varžybas vyko puikiai pasiruošę, dauguma jų pagerino asmeninius rezultatus.

Tarp 43 žaidynėse dalyvavusių savivaldybių komandų, Šilutės komanda užėmė 8 vietą, į priekį praleidusi tik didesnius miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Marijampolę bei Alytų.

Visi varžybų prizininkai bei juos paruošę treneriai apdovanoti Lietuvos jaunučių varžybų medaliais ir diplomais.
Keturiais medaliais pasipuošę grįžo trenerės L.Leikuvienės auklėtiniai.

Du kartus ant apdovanojimų pakylos lipo ištvermingiausias Šilutės būsimasis aštuntokas Justas Budrikas. Jis, bėgdamas 3000 m nuotolį, iškovojo 1-ąją vietą (10:07,40 min.), o 1500 metrų distancijoje finišavo trečias (4:31,54 min.)

Rutulio sektoriuje varžėsi net 35 jaunutės iš visos Lietuvos. Traksėdiškė Jurgita Rudytė rutulį nustūmė 12,36 m ir iškovojo 2-ąją vietą, o treniruočių draugė Kristina Bataitytė, rutulį nustūmusi 10,82 m, liko penkta. Jurgita pakviesta į Lietuvos jaunučių rinktinę liepos 28 d. startuoti Baltijos jaunučių mače Estijoje.

Trišuolio sektoriuje su gerokai brandesniais vaikinais varžėsi ir 3-iąją vietą iškovojo Osvaldas Guščius, nušokęs 12,10 m.

L.Leikuvienės auklėtinė E.Saudargaitė 100 m kliūtinio bėgimo rungtyje užėmė 7-ąją vietą, o 300 m kliūtinio bėgimo distancijoje – 8-ąją vietą.

Puikių rezultatų pasiekė ir S.Oželio auklėtiniai: Martynas Lidžius 110 m kliūtinio bėgimo rungtyje iškovojo 5-ąją vietą, trišuolio sektoriuje –  9-ąją. Keleriais metais už varžoves jaunesnė Gerda Bartkutė garbingai kovėsi bėgdama 2000 metrų ir užėmė 5-ąją vietą.

Gerai startavo ir Šilutės komandai taškų pelnė Jorė Lapinskaitė, Julija Baciūtė, Dija Jasaitė, Beatričė Kalvaitytė, Roberta Petrylaitė.

Po žaidynių suvedami ne tik asmeniniai vaikų ir komandiniai rezultatai, bet ir vyksta trenerių konkursas. Džiugu, kad iš 177 išreitinguotų žaidynėse dalyvavusių trenerių aukštas vietas užima Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos treneriai: L.Leikuvienė – 6 vietą, o S.Oželis – 19 vietą. Rudenį jie Šilutės sporto mokykloje laukia naujų jaunųjų talentų.