J. Šiaudvytis Klausučiuose iškovojo sidabrą

Klausučiuose (Jurbarko r.) vyko Lietuvos sunkiosios atletikos jaunučių iki 13 metų čempionatas, kuriame mūsų rajono garbę gynė 6 Šilutės sporto mokyklos ir klubo „Lokys“ (treneriai Liudas Čičirka ir Lamis Li Čin Chai) auklėtiniai.

Šilutiškis J. Šiaudvytis čempionate iškovojo sidabro medalį.

Čempionate varžėsi 153 sportininkai. Šilutės sporto mokyklai leista deleguoti 6 sportininkus. Tai jau laimėjimas. Emilis Sabaitis, Nojus Kuizinas, Samuelis Birbalas ir Domantas Pečiulis Lietuvos čempionate dalyvavo pirmą kartą, Justas Šiaudvytis ir Kevinas Aukštkalnis jau antrą.

Tarp berniukų, sveriančių iki 61 kg, pasižymėjo J. Šiaudvytis, užėmęs II vietą. Justas rovimo veiksmu iškėlė 36 kg, stūmimu 48 kg, dvikovės suma 84 kg. Jis – Lietuvos 13-mečių vicečempionas.

Svorio kategorijoje iki 61 kg Lietuvos čempionu tapęs Dovydas Gečas gerino 3 Lietuvos rekordus. Sunkiaatletis iš Jurbarko dvikovėje surinko 122 kg.

Šilutiškis D. Pečiulis (svorio kat. iki 67 kg) liko ketvirtas. Šeštą vietą užėmė S. Birbalas (sv. kat. iki 49 kg), dviem veiksmais įveikęs 75 kg. E. Sabaitis (iki 34 kg) ir K. Aukštkalnis (iki 61 kg) užėmė aštuntas vietas, debiutantas N. Kuizinas (iki 46 kg) – vienuoliktą.

Šalies jauniausios pamainos pasirodymas Klausučiuose parodė, kad sunkiosios atletikos kalvė žada ateičiai naujų vardų, jaunieji sportininkai įgijo vertingos varžybų patirties.