J.Tubutis – dukart žaidynių čempionas!

lengvoji atletika jauniu komandaAlytuje vyko Lietuvos jaunių žaidynių finalinės lengvosios atletikos varžybos, kuriose vėl puikiai rungtyniavo mūsų rajono Sporto mokyklos atstovai, iškovoję 5 įvairių spalvų medalius.

Ypač puikiai bėgo Jokūbas Tubutis. Jis pirmą varžybų dieną atkaklioje kovoje (vos 0,03 s skirtumu) išplėšė pergalę 400 m distancijoje (50,65 s), o antrą dieną puikiu finišu laimėjo dvigubai ilgesnį nuotolį (1:57,88 min.).

Mūsų rajone tokiame amžiuje dar niekas taip greitai nebėgo, tad Jokūbas realiai gali pagerinti ir rajono vyrų rekordą.

Dvi trečiąsias vietas žaidynių finale laimėjo Ernestas Ruslys (110 m kliūtinis bėgimas – 15,26 s, o 400 m bėgimas – 58,92 s). 2000 m kliūtiniame bėgime antras finišavo Robertas Petraitis (6:30,63 min.) ir 800 m bėgime jis buvo devintas (2:04,34 min.).
J.Šertvytytė liko ketvirta rutulio stūmimo rungtyje (13,17 m) ir aštunta ieties metimo rungtyje (32,62 m).

Penkti finišavo K.Mickus (3000 m bėgimas – 10:04,99 min.) ir traumuotas G.Šumalovas (2000 m kliūtinis bėgmas – 6:54,85 min).
G.Sudeikytė 400 m nubėgo per 1:02,78 min., o 400 m su kliūtimis nubėgo per 1:08,72 min. Tai – jos asmeniniai pasiekimai.

Taškus komandai pelnė E.Balodytė ir A.Bendžius, dalyvavę 1500 m ir 3000 m bėgimuose. Gerai estafetę (100+200+300+400 m) bėgo vaikinai – R.Petraitis, E.Ruslys, D.Čiupinas ir J.Tubutis, užėmę ketvirtąją vietą (2:04,34 min.).

Rajono komanda preliminariai surinko 657 tšk., kurie eis į bendrą rajono surinktų taškų skaičių.

Tuo pačiu metu vyko Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės.  D.Maciukevičius į tolį nušoko 6,01 m, o trišuoliu – 12,99 m (asmeniniai pasiekimai). A.Noreikaitė 400 m su kliūtimis nubėgo per 1:12,64 min.