Jauniausieji lengvaatlečiai varžėsi Klaipėdoje

Šilutės sporto mokyklos jauniausieji lengvaatlečiai dalyvavo Klaipėdos atvirame lengvosios atletikos vaikų čempionate. Jiems pavyko iškovoti apdovanojimus ir gerinti asmeninius rezultatus.

Šilutės sporto mokyklos jauniausieji lengvaatlečiai su trenere L. Leikuviene.

Pasak Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos trenerės Linos Leikuvienės, nugalėtoja 60 m barjeriniame bėgime tapo Austėja Petravičiūtė, o berniukų tarpe Dovydas Gricevičius užėmė II vietą. Šuolyje į tolį nugalėjo Elijus Mauricas. Mergaičių tarpe Austėja Paldauskaitė užėmė IV vietą.

1000 m bėgimuose nugalėjo Evelina Budvytytė ir Martynas Znutas. Justė Lileikytė 60 m bėgime pakliuvo į finalinį aštuntuką, kuriame gerino savo asmeninį rezultatą. Puikiai 300 m bėgimą įveikė Smiltė Šiaudvydytė, užėmusi V vietą.