Jaunieji AJC savanoriai baigė savanorišką tarnybą

Šilutės atviras jaunimo centras (AJC) praneša, jog Jaunimo savanoriškos tarnybos savanoriai Radvilė Pociulyte, Einaras Vitas ir Arijus Bajorinas sėkmingai užbaigė 6 mėnesių savanorišką tarnybą.

Savanorišką tarnybą užbaigę R. Pociulytė, E. Vitas ir A. Bajorinas su jaunimo darbuotoja Rita Poteliūniene.

„Savanorystė – visuomenės veidrodis, atspindintis tai kas rūpi žmonėms. Tai ką duodi kitiems, sau gauni dvigubai daugiau. Ačiū už pagalbą įvairiuose projektuose, kūrybiniuose bei techniniuose sprendimuose. Linkime Jums kuo geriausios kloties“, – teigiama Atviro jaunimo centro „Facebook“ paskyroje.

Šilutės AJC direktorius Rimvydas Petrauskis sako, kad pirmąjį metų pusmetį centre darbavosi 5 savanoriai, dar tiek pat turėtų čia savanoriauti ir antrąjį pusmetį. Šiemet savanoriavusi Radvilė mokėsi 10-oje Pirmosios gimnazijos klasėje, o Einaras ir Arijus buvo Vydūno gimnazijos vienuoliktokai.

Aukštesniųjų klasių moksleiviai, pasak R. Petrauskio, šioje srityje yra tikrai aktyvūs, patys skambina ir ieško galimybių savanoriauti, nes vėliau stojant į aukštąją mokyklą dėl tokios praktikos jiems pridedama 0,25 balo.