Jaunieji dailininkai viešėjo Seime

dailiokai seimeDidelis būrys Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus mokinių ir mokytojų leidosi į kelionę, kurią organizavo kraštietis Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda. Pagrindinis kelionės tikslas – Seime eksponuojama jaunųjų Šilutės menininkų darbų paroda, atidaryta prasidėjus balandžiui.

Parodoje parlamentarai ir Seimo svečiai gali pamatyti Šilutės mokinių nupieštus Pamario krašto gamtos, potvynio, miesto vaizdus.

Seimo narys A.S.Nausėda pakvietė šilutiškius apžiūrėti Lietuvos Respublikos Seimo rūmus, iš arčiau susipažinti su čia verdančiu gyvenimu, posėdžių sale, kurioje priimami svarbiausi valstybei sprendimai.

Su Šilutės moksleiviais ir mokytojais bendravo ir parlamentaras Remigijus Žemaitaitis, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša, prisijungė ir Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis.

Kelionę pamariečiai užbaigė ekskursija po pavasarėjantį Vilnių, jo senamiestį. „Dailiokai“ taip pat aplankė Vilniaus arkikatedrą baziliką. Dailės mokytoja Živilė Skirkevičienė jiems papasakojo apie architektūrą bei meno vertybes.