Jaunieji imtynininkai jėgas išbandė Jurbarke, o vyresnieji – Rygoje

dziudo vaikai_FVasario 4 dieną Jurbarke vyko didelis tarptautinis vaikų dziudo turnyras. Turnyre dalyvavo per 300 sportininkų iš Rusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos, tarp jų – ir gausus šilutiškių būrys.

Kitą dieną Latvijoje vyko U-21 atvirasis dziudo čempionatas, kuriame irgi galynėjosi šilutiškiai.

Abejose varžybose Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus, iškovojo medalių.

Geriausiai iš šilutiškių tarptautiniame vaikų dziudo turnyre sekėsi antrąsias vietas užėmusiems Nojui Kungiui ir Mantui Sungailai.
dziudo edvardas_sagalec_F1
Trečiąsias vietas iškovojo Pijus Jogminas ir Matas Gerulskis. Nedaug iki medalių trūko gerai kovojusiems Giedriui Eidukiui ir Nedui Jurkevičiui.

Latvijos sostinėje Rygoje vykusiame Latvijos U-21 (jaunimo) atvirajame dziudo čempionate dalyvavo 6 Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai.

Geriausiai sekėsi Edvardui Sagalec, kuris, kovodamas dėl patekimo į finalą, nežymiai pralaimėjo Europos čempionui A.Galaktionovui, o visas kitas keturias kovas laimėjo aiškia persvara ir iškovojo šio čempionato bronzą.

Edvardo brolis Ernestas liko penktas, o Justas Pauparis ir Dominykas Šatkus – septinti.

Čia mūsų sportininkams buvo geras jėgų išbandymas prieš vasario 17-18 dienomis Kaune vyksiantį Lietuvos U-21 dziudo čempionatą.