Jaunieji krepšininkai svajonę pamatė iš arti

vyru krepsinio rinktineSavaitgalį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams taip pasisekė, kaip pasiseka retai kam. Ne vieno paauglio, dievinančio krepšinį, svajonė – nusifotografuoti su tokiomis krepšinio žvaigždėmis kaip Linas Kleiza, Jonas Valančiūnas ir kt. Šilutiškiai ne tik nusifotografavo, bet jiems buvo suteikta galimybė stebėti, kaip Lietuvos krepšinio vyrų rinktinė ruošiasi atrankinėms varžyboms, kurios vyks Venesueloje.

Klaipėdoje treniruotes vyrų rinktinei vedė vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra. Apšilimą darantys vyrai netikėtai sulaukė svečių iš Šilutės. Už šį vizitą ir leidimą pamatyti besitreniruojančius krepšininkus Šilutės sporto mokykla bei treneris Kęstutis Šernius labai dėkoja Kęstučiui Kemzūrai bei treneriui talkinančiam šilutiškiui Mantui Šerniui.

Vaikai stebėjo, kaip geriausi Lietuvos krepšininkai šlifuoja įvairius žaidimo derinius. Salėje buvo tokia tyla, kad ir skrendančią musę lengvai išgirsti buvo galima – jaunimas buvo labai susidomėjęs.

Rinktinės vyrai pastebėjo įsitempusius jaunuosius krepšininkus. Prie jų atbėgo Linas Kleiza ir paspaudė kiekvienam ranką.
vyru rinktine sernius kemzura
Tada jau įtampa nuslūgo, jaunimas pradėjo laisviau jaustis bei kalbėti. Jie neslėpė, kad nori susitikti ir pabendrauti su kraštiečiu Deividu Dulkiu. Tai jį net 7 metus treniravo tas pats treneris K.Šernius. Jis D.Dulkiui pirmasis parodė, kaip taisyklingai varyti kamuolį ir įdiegė meilę krepšiniui.

Netrukus lauktas susitikimas įvyko: D.Dulkys su pirmuoju treneriu apsikabino, paspaudė ranką kiekviena jaunajam krepšininkui.

Stebėti vyrų treniruotes Sporto mokyklos auklėtiniams labai patiko. Pasak  trenerio K.Šerniaus, vaikams buvo dar didesnis postūmis sportuoti bei siekti  tikslo tapti garsiais krepšininkais. Turbūt jaunimas po tokių įspūdžių nesulaukia, kada baigsis atostogos ir vėl galės grįžti į treniruotes.

Treneriai K.Šernius ir K.Kemzūra negailėjo gražių žodžių D.Dulkiui. Gyrė, kad jis labai patobulino metimo techniką, tapo staigesnis ir tikslesnis, šiuolaikiniam krepšininkui to būtinai reikia.

Vaikai juokavo, kad gal reikėtų bendrų treniruočių, o treneris „baiminosi“: „Neduok dieve, dar laimėsim prieš rinktinę… Gal kitąkart…“

Savo atžalas lydėję jaunųjų krepšininkų tėvai vyrų rinktinei atvežė paragauti pamario delikateso – rūkytos žuvies.