Jaunieji lengvaatlečiai grįžo su medaliais

20180921 143943Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai kartu su savo trenere Lina Leikuvienė prieš savaitę dalyvavo Klaipėdos apskrities vaikų lengvosios atletikos varžybose. Puikiai pasirodė ne tik senbuviai, bet ir naujokai, kuriems debiutas varžybose atnešė daug džiaugsmo. Dabar vaikai su nekantrumu jau laukia kitų varžybų.

Varžybose puikiai pasirodė Vilmantas Retenis, kuris kamuoliuko metimo rungtyje pasiekė asmeninį rezultatą ir užėmė pirmąją vietą. Vilmantas dalyvavo ir rutulio stūmimo rungtyje, kurioje užėmė antrąją vietą.

Turime ir dar vieną aukso medalio savininkę – tai Goda Šiaudvytytė, kuri 1000 m bėgime aplenkė visas varžoves. Gabrielius Mickus taip pat bėgo 1000 m nuotolį, ir jam pavyko finišuoti trečiam. 600 m. bėgime dalyvavo Mija Pielikytė, jai atiteko sidabro medalis. Net dviem sidabro medaliais pasipuošė Rugilė Inokaitytė, kuri 60 ir 300 metrų bėgimuose finišavo antra.

Varžybose dalyvavo ir 2005 m. gimimo ir jaunesni vaikai. Pirmą kartą sėkmingai varžybose dalyvavo ir jauniausieji Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kurie šiemet pradėjo lankyti treniruotes: antrokas Aras Būdvytis ir trečiokė Žemyna Diglytė. Jie jau išmoko žemo starto komandas, susipažino su startinėmis atramėlėmis ir sėkmingai įveikė 60 m nuotolius bėgdami savo takais. Puikiai pasirodė ir Mantas Budrikas, kuris įveikė 1000 m nuotolį. Pasak trenerės L.Leikuvienės vaikai vėl su nekantrumu laukia varžybų.