Jaunieji lengvaatlečiai startavo respublikinėse varžybose

lengvoji atletika1Utenoje vykusiose Lietuvos vaikų pirmenybėse geriausiai sekėsi kintiškiui Vilmantui Reteniui, kuris kamuoliuko metimo rungtyje iškovojo III vietą. Puikiai pasirodė ir Goda Šiaudvytytė, kuri stipriai pagerinusi savo asmeninį rezultatą 600 m bėgime iškovojo IV vietą. Šiame nuotolyje nepasisekė perspektyviai ketvirtokei Mijai Pielikytei, kuri aktyviai pradėjusi bėgimą skaudžiai virto, tačiau atsistojusi vistiek baigė nuotolį. 60 m bėgime Rugilė Inokaitytė užėmė penktą vietą, tačiau Lietuvoje tarp penktokų buvo greičiausia. Todėl ji ir V.Retenis pakviesti į Lietuvos vaikų lengvosios atletikos rinktinę birželio 20-22 dienomis dalyvauti tarptautinėse varžybose Lenkijoje.

Puikiai sekėsi ir Šilutės barjerininkams. Nojus Gailiūnas 110 m barjerinio bėgimo trasą baigė antras, o 300 m su barjerais nuotolį įveikė penktas. Kamilė Stankutė, kuri treniruojasi dar nepilnus metus ir pirmą kartą dalyvavo tokio aukšto lygio varžybose, sėkmingai kovojo ne tik su jauduliu, bet ir su varžovėmis. 100 m barjeriniame bėgime ji finišavo vienuolikta, o 300 m su barjerais trąsą prabėgo devinta ir aplenkė dar 19 mergaičių.

Geistė Undraitytė varžėsi sprinto 100 ir 200 m bėgimo rungtyse, kuriose varžėsi netoli šimto dalyvių. Geistė 100 m bėgime užėmė 53-čią, o 200 m bėgime – 46-ą vietas.

Inga Nausėdaitė 400 m bėgimo trasoje užėmė 36 vietą, o Dovydas Viskintas mesdamas ietį liko 18-as, trišuolio rungtyje – devintas.