Jaunieji lengvaatlečiai – tarptautinėse varžybose

Spalio 8 d. gausus Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių būrys dalyvavo tarptautinėse „Gintarinės jūrmylės 2022“ varžybose.

Be Lietuvos bėgikų varžybose startavo ir itin pajėgūs svečiai iš Ukrainos, Latvijos ir Lenkijos. Patys mažiausieji bėgikai, gimę 2013 m. ir jaunesni, bėgo pusę jūrmylės. Šiame nuotolyje šilutiškis Danielius Grikšas iškovojo II vietą. Antrokė Rimgailė Šmitaitė, pirmą kartą startavusi varžybose, nesunkiai įveikė beveik kilometrą, aplenkė dar 23 mergaites ir užėmė 10 vietą.

Visi vyresni vaikai bėgo 1 jūrmylę (lygi 1852 metrams). 2007-2008 metų gimimo grupėje puikiai pasirodė Kostas Budvytis, kuriam pavyko iš 37 vaikinų finišuoti trečiam.

Varžybų prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais, visi dalyviai įvairiais bėgimo suvenyrais. Profesionaliai organizuotoje bėgimo šventėje dalyvavo itin gausus būrys bėgimo profesionalų ir mėgėjų, skambėjo gera muzika, mažiausius vaikus linksmino animatoriai, džiugino batutai, visi dalyviai ir žiūrovai buvo vaišinami koše ir arbata.