Jaunieji regbininkai kovėsi Kaišiadoryse ir Vilniuje

Rugsėjo 16 d. Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadione vyko Lietuvos nekontaktinio regbio festivalio 8-asis etapas. Jame dalyvavo dvi Šilutės regbio klubo „Titanas“ komandos. Rugsėjo 17 d. stipriai patobulėję jaunučiai, jau Vilniuje iškovojo 6 vietą.

Jaunieji regbininkai su trenere A. Minkevičiūte Kaišiadoryse.

Pasak klubo „Titanas“ trenerės Austėjos Minkevičiūtės, savaitgalis praūžė, tačiau patirti įspūdžiai išliks dar ilgai. Tai buvo dvi dienos varžybų, trys komandos, du skirtingi stadionai, 13 sužaistų rungtynių, beveik 1000 nuvažiuotų kilometrų! Vaikai ne tik žaidė, bet ir piešė bei rašė linkėjimus regbiui.

Nekontaktinio regbio festivalio 8-ajame etape Kaišiadoryse dalyvavo virš 200 vaikų iš visos Lietuvos. Šeštadienį dvi vaikų komandos šėlo su regbio kamuoliu ir buvo pagerbti medaliais! Lietuvos regbio federacija jaunuosius sportininkus vaišino gardžiomis picomis, puikus oras ir gera nuotaika lydėjo vaikus visą dieną.

Sekmadienį vėl laukė kelionė į Vilnių, kur jėgas išbandyti vaikai vyko į „Jaunučių B“ turnyrą. Sostinėje šilutiškiai narsiai įrodinėjo galintys žaisti prieš komandas lyderes – užimta 6-toji vieta, gauta gerų pamokų bei patirties. Geriausiu žaidėju pripažintas Justas Stanevičius.

Sezonas dar nesibaigia, komandos toliau ruošiasi varžyboms.