Jaunieji šilutiškiai sėmėsi patirties

stalo tenisasLietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) VI lygos komandų pirmenybėse Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams debiutas 1-ojo turo varžybose nebuvo sėkmingas – jaunieji tenisininkai nusileido visoms trims patyrusioms varžovų komandoms.

Šalies VI lygos pirmenybėse dalyvauja 51 komanda. Jos suskirstytos į 4 zonas. Kauno – Klaipėdos zonoje rungtyniauja 14 komandų. Kaunui atstovauja 7 komandos, kitos Klaipėdai: Klaipėdos „Kuršiai“ ir „Šermukšnis“, Kretingos „Ereliai“ ir „VBH-1“, Salantų „Salantai“, Tauragės „Autorė“ ir Šilutės SM.

Praėjusį šeštadienį Traksėdžių pagrindinės mokyklos sporto salėje prie 6 žaliųjų stalų ratų sistema rungėsi „Kuršiai“, „Šermukšnis“, „Autorė“ ir Šilutės sporto mokyklos trenerio A.Siliaus auklėtiniai: penktokas traksėdiškis K.Pundinas, septintokai šilutiškiai E.Andrijaitis ir J.Petrošius, devintokai rusniškis D.Kairys ir traksėdiškis P.Šeputis.

Šilutės tenisininkai vienodu rezultatu – 4:2 – nusileido „Kuršiams“, „Šermukšniui“ ir „Autorei“. Po dvi partijas laimėjo K.Pundinas ir D.Kairys, vieną partiją – K.Pundino ir P.Šepučio duetas.

Mūsų jauniesiems stalo tenisininkams teko žaisti su jau patyrusiais ir suaugusiais žaidėjais. Svečių komandų šilutiškiai neįveikė, bet laimėję penkias partijas pajuto pergalės skonį, turėjo progų pasidžiaugti pelnytais taškais ir įgyti oficialių varžybų patirties.

1-ojo turo komandų kraitis: „Autorė“ – 6 tšk., „Kuršiai“ – 5 tšk., „Šermukšnis“ – 4 tšk. ir Šilutės SM – 3 tšk.