Jaunieji skaitytojai pasaką sekė kitaip

 

Grabupiu vaikaiBalandžio 2-ąją Grabupių bibliotekoje paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena. Taip ikimokyklinukai skatinami rinktis ir skaityti įdomias lietuvių ir užsienio autorių knygutes.

Bendradarbiaujant su Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus jauniausiais skaitytojais surengtas naujos knygos pristatymas, įtraukiant vaidinimą su pačių pagamintais knygos veikėjais – stalo teatro lėlėmis. Ikimokyklinukai dar patys gerai neskaito, todėl bibliotekininkei skaitant 2018 metais išleistą T. Robberechto knygą ,,Vilkas, kuris iškrito iš knygos“, jie klausėsi teksto ir vaidino, kartu tardami veikėjų žodžius.

Laikas prabėgo greitai, nes skaityti knygą vaidinant patiems buvo labai smagu. Paskaitę, pavaidinę ir atsakę į klausimus mažieji atliko užduotį, iškritusią iš knygos ,,Praeitis ir dabartis“. Jiems reikėjo nuspalvinti didžiulį dinozauro kiaušinį. Nuspalvinę kiaušinius vaikai jais pasidžiaugė, suskaičiavo, išvardino spalvas, kuriomis spalvino, ir pradėjo laukti artėjančių Velykų.

Jaunieji skaitytojai pasižadėjo tapti aktyviais bibliotekos lankytojais.