Jaunieji stovyklautojai domėjosi policininko profesija

Stovyklautojai Silutes PK 2Trečiadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate lankėsi Šilutės rajono Juknaičių ir Žibų pagrindinių mokyklų mokiniai, dalyvaujantys mokyklų vasaros stovyklose. Pasibaigus mokslo metams smalsūs stovyklautojai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su pareigūno profesija.

Pareigūnai papasakojo vaikams kuo skiriasi kriminalinės ir viešosios policijos pareigūnai, kokias pagrindines funkcijas jie atlieka.

Stovyklautojai Silutes PK 1Susitikimo metu mokiniams rūpėjo, kokiomis savybėmis turi pasižymėti būsimieji policininkai. Pareigūnai taip pat atsakė ir į gausybę kitų vaikus dominančių klausimų.

Policijoje vaikams taip pat buvo pademonstruota pareigūnų naudojama technika, ginkluotė, specialiosios policijos priemonės, tarnybiniai automobiliai.

Labiausiai mokinukai džiaugėsi galimybe pasimatuoti neperšaunamą policijos liemenę, palaikyti policijos lazdą, pasimatuoti antrankius, pasėdėti policijos automobilyje. Vaikai taip susižavėjo policijos darbu, kad pasidomėjus kuris užaugęs norėtų būti policininku, pusė iš jų pakėlė rankas.