Jauniesiems Šilutės sportininkams – naujas mikroautobusas

Nuo šiol jaunieji Pamario krašto sportininkai į varžybas važinės nauju ir patogiu mikroautobusu – Šilutės sporto mokyklai perduoti 22 vietų „Mersedes-Benz Sprinter“ rakteliai.

Naujojo mikroautobuso raktelius A. Lileikiui (viduryje) įteikė S. Šeputis ir V. Pozingis.

Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis neslepia, kad mokyklos vadovai ir treniruojami vaikai labai laukė tokios dovanos.

Iki šiol į varžybas vaikai ir jaunimas dažniausiai važinėjo 2007 metais pagamintu mikroautobusu. Šio autobusėlio, pasak direktoriaus, jau ir remontuoti nebeverta, jis bus nurašytas.

Mokykla turi ir dar dvi transporto priemones – 7 vietų „VW Transporter“ ir 8 vietų pernai Savivaldybės perduotą „VW Caravelle“. Tačiau šiais automobiliais gali vykti vos po kelis vaikus.

Šios mokyklos mokiniai nuolat važinėja į varžybas visuose Lietuvos kampeliuose. Pasak A. Lileikio, „gerais metais“, t. y. tuomet, kai kelionių dar nebuvo suvaržęs karantinas, Sporto mokyklos transporto priemonės nuvažiuodavo po 30 tūkstančių kilometrų daugiau.

Kovo 23 d. savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis bei Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis direktoriui A. Lileikiui įteikė naujo 22 vietų mikroautobuso raktelius.

„Džiaugiamės, kad dabar mūsų vaikai galės keliauti ir saugiai, ir šiltai, kad į varžybas komfortiškai važiuos ir krepšininkai, ir lengvaatlečiai, kurių yra didesnės grupės. O ir remontuoti naujo mikroautobuso dar ilgai nereikės“, – sakė A. Lileikis.