Jaunimas šėlo ir to nesakė Kalėdų Seneliui

jaunimo diskotekaAtlikę svarbiausią metuose misiją – plušę, skubėję kartu su Kalėtų Seneliu aplankyti visus namus ir po eglėmis palikti dovanas – žvitrieji elniai Rudolfas ir Žaibas nutarė atsipūsti, tai yra, kaip dera ir kaip užsitarnavo pašėlti. Tad trečius metus iš eilės antrąją šv. Kalėdų dieną į jau tradiciniu tapusį vakarą jaunimą sukvietė renginys „Tik nesakyk Seneliui ’14″.

Gruodžio 26 d. Pagrynių kaime, kavinėje „Jeronimo užeiga“, šėlo daugiau kaip pusę tūkstančio jaunimo. Renginyje „Tik nesakyk Seneliui ’14″ muziką dovanojo net aštuoni garsiausi bei profesionaliausi šalies didžėjai: Simona Bandita (SiSi/ZIP FM), Jonas Meliuškanas (Mr. Bond Bar rezidentas), Barney M (Port By Barbara rezidentas), EDD (Edvardas Vaitkus), DJ Mindaugėlis (Air Music/Fabrik), Kandy Killers (Official DJ team), Doari (Official) – Jovani@club, Plazma Records.

Susirinkusiesiems kvapą gniaužė įspūdingi ir sudėtingi techniniai sprendimai, kūnus vėsino Co2 patrankos, saugią aplinką garantavo profesionali, sustiprinta apsauga.

Renginys kasmet auga

Paklaustas apie praūžusį renginį jo organizatorius rusniškis Jonas Grinčinaitis pasidžiaugė, kad prieš trejus metus kilusi mintis surengti kitokį, nei įprasta, vakarą jaunimui pamažu auga ir kasmet papildo lūkesčius. Metai bėga, o renginys vis auga.
„Norisi kiekvienais metais tuo pačiu metu suburti jaunimą ir pateikti jam kuo įvairesnę šokių muzikos programą. Didžėjų sąrašas kalba pats, todėl muzikinė dalis nekelia jokių abejonių.

Taip pat norime, kad jaunimas žinotų, jog po metų visų lauks toks pat įdomus renginys. Tam, kad šis vakaras būtų kitoks – stiprus profesionalumu bei mėgstamas – sukurtas ir išskirtinis pavadinimas“, – atviravo renginio organizatorius Jonas.

Rusniškis teigė, jog tai, kas buvo suplanuota, įvyko sklandžiai. Kelias dienas prieš renginį kruopščiai ėmęsis ruošti kavinės sales įspūdingai diskotekai, Jonas sulaukė didelio palaikymo ir iš atlikėjų, ir iš rėmėjų. Tokį kalėdinį vakarą jaunimui surengti pavyko ne tik paties pastangomis, bet ir gelbstint stipriai komandai.

„Džiaugiuosi, kad tobulėjame, auga patirtis. Šiemet įvykęs renginys buvo dar tobulesnis techniniu atžvilgiu ir muzikos įvairove. Idėją įgyvendinti pavyko“, – sakė Jonas, džiaugdamasis, jog į renginį pašėlti suplūdo ne tik vietos jaunimas, bet buvo sulaukta nemažai svečių iš kitų rajonų.

Jonas atviravo, kad ateinančiais metais stengsis išlaikyti užgimusią tradiciją ir jaunimą vėl kvies į šv. Velykų, o besibaigiant metams – į Kalėdų diskotekas.

„Turiu viziją kitais metais jaunimą pakviesti į „Lofto“ stiliaus vakarėlį“, – organizatorius užsiminė apie netradicinės aplinkos renginius (pavyzdžiui, specialiuose menų fabrikais virtusiuose angaruose ir panašiai, – aut. pastaba), kurie jau tapo populiarūs visame pasaulyje, ir pamažu užkrečia mūsų šalies jaunimą.

Pasak žinomo renginių organizatoriaus iš Rusnės salos, nereikia daryti labai daug renginių. Svarbu, kad jie būtų visais atžvilgiais profesionalūs, stiprūs ir įsimintini visiems metams.