Jaunimo alėjos gyventojus subūrė krepšinis ir „Šilutės būstas“

busto krepsinis 1pTrečiadienio pavakarę ypač triukšminga buvo viename Šilutės miesto kvartale – Jaunimo. Mat čia, Jaunimo alėjos centre esančioje krepšinio aikštelėje vyko smagus renginys – viso miesto gatvės krepšinio turnyras, kurį organizavo UAB „Šilutės būstas“.

Šios bendrovės dovanų šilutiškiai sulaukia kasmet, o šiemetinė – atnaujinta krepšinio aikštelės įranga bei surengtas turnyras – priviliojo ne tik šios alėjos, bet ir kitų miesto kvartalų gyventojus. Juo labiau kad susirinkusieji ir dovanų gavo, ir su „Šilutės būsto“ specialistais galėjo pabendrauti, ir prie žuvienės virimo prisidėjo, o turnyrui pasibaigus visi draugiškai ja vaišinosi. Besivaišindami ir susidraugavo.

Gavo jie ir pažadą, kad panašūs renginiai taps tradiciniai ne tik seniūnijose, bet ir miesto kvartaluose.

Nori džiuginti savo klientus

Šilutiškiai dar gerai mena, kad artėjant vienam iš miesto gimtadienių „Šilutės busto krepsis vadybininkaibūstas“ dovanojo Šilutei 20 naujų suoliukų, kitąmet įrengė vaikų žaidimų aikštelę Liepų – Kęstučio gatvių kvartale, o artėjant Kalėdoms kasmet papuošia miesto geltonąjį tiltą, medžius.

Kodėl daugiabučių namų administratorius imasi iniciatyvos rengi vaikų žaidimo ir remontuoti krepšinio aikšteles, dar ir organizuoti gatvės turnyrus? To klausiame „Šilutės būsto“ direktoriaus Alekso Kvederio.

„Daugybė šilutiškių yra mūsų klientai, o mes norime padaryti ką nors gera ir įsimintina savo klientams“, – atsako šis.
Šios alėjos krepšinio aikštelė buvo remontuota ir prieš kelerius metus, bet laikas, žinoma, dirba savo darbą, ir šiemet jos įranga vėl prašyte prašėsi darbininkų rankų.

„Šilutės būsto“ rūpesčiu čia buvo pakeisti krepšinio stovai, šalia pastatyti mediniai suoliukai žiūrovams, o talkinusi Šilutės seniūnija aikštelę dar ir naujai išdažė.

Sužinoję apie naujovę – organizuojamą krepšinio turnyrą – jau nuo pietų kamuoliu čia bumbsėjo daugybė vaikų. Visi būrėsi į komandas, rinkosi joms vienas už kitą įdomesnius pavadinimus ir bandė rankos taiklumą.

busto krepsis vyriausiejibusto krepsis vyriausiejibusto krepsis mazieji i vieta

Virė draugystės žuvienę

Pavakarę čia suvažiavo ir visas „Šilutės būsto“ darbuotojų kolektyvas. Atsitempė dar ir 50 litrų talpos katilą, čia pat, šalia aikštelės kūrė laužą, o šilutiškiams žinomas kulinarijos meistras Aidas Ragelis netrukus kaitė tą katilą ir dėjo daržoves, žuvies gabaliukus.

Beje, pačiam A.Rageliui beliko tik koordinuoti žuvienės virimo procesą, mat žuvį ir prieskonius jai sunešė patys aplinkinių daugiabučių gyventojai. „Tai bus draugystės žuvienė“, – taiklų pavadinimą jai davė „Šilutės būsto“ vadybininkai.

„Dar pernai atidarydami žaidimo aikštelę Liepų ir Kęstučio gatvių vaikams supratome, kad žmonės nori pabendrauti, nori geriau pažinti vieni kitus. Ir mes manome, kad jei kaimynai pažins kaimynus, bus draugiškesni vieni kitiems, tada ir mums bus lengviau dirbti, nes bus paprasčiau spręsti visas su namų priežiūra susijusias problemas“, – taip idėją Jaunimo kvartalo gyventojams surengti kaimynišką šventę apibūdino direktorius.busto krepsis Aidas

Idėja pasiteisino: nemaža dalis susirinkusiųjų tądien pirmą kartą pamatė pažįstamus veidus ir įsitikino, kad gyvena šalia jau pažįstamo žmogaus. „Ar ir tu čia gyveni?..“ – toks klausimas tą pavakarę Jaunimo alėjoje nuskambėjo ne kartą, ir ne du.

Laimėtojams – solidūs prizai

Renginio vedėjas Marijus Budraitis vis gausėjančiam žiūrovų būriui priminė, kad šioje aikštelėje užaugo ne viena Šilutės krepšininkų karta ir supažindino su komandomis. Turnyro organizatoriams talkinusi žinoma Šilutės moterų krepšinio komandos „Pamarys“ žaidėja Loreta Stančiauskienė tądien užregistravo 15 komandų ir kiekvienoje – po 4 žaidėjus. „Dream Team“, „Chirurgais“, „Vaistininkais“ ir dar kitaip pasivadinę vaikai ir vaikinai buvo nusiteikę ryžtingai – laimėti.

Pačių mažiausiųjų, dar 12 metų neturinčių krepšininkų amžiaus grupėje nugalėjo „Aferistai“ – D.Vaitkus, D.Kairys, J.Kasiliauskas ir D.Arnašius. Vyresniųjų 12-17 metų pogrupyje I vietą laimėjo „Džincelmenai“ – D.Rimkus, I.Lidžius, I.Šveistys ir K.Gerulaitis. Tarp vyriausiųjų nugalėtojais tapo „Vaistininkai“: V.Miliauskas, A.Girskis, A.Kuncaitis, L.Vaitkus.

Laimėtojams atiteko 150 litų vertės kvietimai pasivaišinti kavinėje „Savas kampas“, tokia pat dovana skirta ir turnyro teisėjams D.Gricevičiui bei P.Jonikui ir sekretorei L.Stančiauskienei.

Buvo tądien ir linksmų individualių rungčių, kurių laimėtojui atiteko organizatorių prizas – geras krepšinio kamuolys.